F1'de kıskançlık cinayeti

F1'de kıskançlık cinayeti

Belçika’nın Formula 1 yöneticisi Nathalie Maillet, kıskançlık kurbanı oldu. Kocası, kariyerini kıskandığı Maillet’yi ve sevgilisini öldürdü.

18 Ağustos 2021, Çarşamba 09:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Formula 1’in en ünlü ayaklarından Belçika Grand Prix’sine ev sahipliği yapan Spa pistinin yöneticisi Nathalie Maillet (51) yeni yarışa iki hafta kala evinde ölü bulundu. Maillet ile birlikte evden bir kadın ve erkek cesedi de çıktı. Erkek cesedinin kocası Franz Dubois’e ait olduğu, diğer kadının da Ann Lawrence Durviaux (53) olduğu anlaşıldı. Polis, iki kadını da Dubois’nin silahla öldürdüğünü, sonra da intihar ettiğini açıkladı. Dubois, tetiği kendisine yöneltmeden önce polisi arayıp cinayetlerini ihbar etti.

GERİ PLANDA KALDI

Maillet ile Durviaux’nun bir süredir sevgili olduğu ortaya çıktı. Polis, kıskançlık üzerinde duruyor. Ama ihanet kıskançlığı düşük bir ihtimal gibi görünüyor. 17 yıllık evli çiftin arasında bir yarış da olduğu, Dubois’nin geri planda kaldığı için eşini kıskandığı iddia ediliyor.

Zira, kendisi de motor sporlarında yöneticilik yapan Dubois, pilotlukta ve yöneticilikte eşi kadar yükselemedi. F1’in en önemli pistlerinden birinin başındaki Maillet, pilot olarak katıldığı yedi yarışın beşinde derece almıştı. Dubois ise bir iddia gösterememişti.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Eşref Gani'nin ülkeden nasıl kaçtığı ortaya çıktı