Facebook yükselişe geçiyor!

Dev sosyal medya platformu Facebook yükselişe geçiyor.

07 Mart 2016, Pazartesi 00:14
A A
Facebook yükselişe geçiyor!

 

Son dönemlerin yeni ve özgürlükçü medya platformu Twitter, Facebook’un gerisinde kalarak trafiklerinde küçülmeler yaşadı. Önümüzdeki aylardan itibaren de keskin bir ivme ile Facebook yükselişe devam edecek gibi görünüyor. Tıpkı ülkemizde olduğu gibi bazı ülkelerde de engellemelere ve bazı yasaklamalara maruz kalabilen Facebook bu noktada çok çeken taraf olmuştu. Özellikle anlık fotoğraf paylaşım platformları ve diğer platformlara oranla nasibini yeterince almıştı.Facebook-vs-Twitter-01

 

Facebook yükselişe devam ederken, Apple Destek ekibinin Twitter hesabı da 138.000 kişilik bir takipçiye ulaşarak gündemi hayli meşgul etti. Özellikle teknoloji ve diğer inovatif isimlerin sıklıkla tercih ettiği sosyal medya platformu olan Twitter, bu konuda Facebook’a rakip olsa da yükseliş devri halen Facebook kıyılarında sürüyor!

 

Facebook yükselişinin, Twitter tarafından iyi karşılanmayacağı kesin ancak yapılacak hamleler de merak konusu. Özellikle 360 derece videolar ve gif ile başarıya ulaşmış bu platformun şu yükselişi kısa vadede karşı konulabilecek bir yükseliş değil.

 

Facebook ve Spotify İş Başında!

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.