Fadıloğlu, asfalt çalışmalarını inceledi

Fadıloğlu, asfalt çalışmalarını inceledi

Fadıloğlu, asfalt çalışmalarını inceledi

21 Temmuz 2019, Pazar 11:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

GAZİANTEP, (DHA) - ŞEHİTKAMİL Belediyesi, KÜSGET Sanayi Bölgesi’nde daha önce açtığı yolların asfaltlama çalışmasını yürütüyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Gaziantep sadece bir emekli kenti değil, yalnızca konut ihtiyacı olan bir yer değil. Bu şehir; üreten, ihraç eden ticaret hacmini genişleten bir şehir" dedi.

Türkiye’nin büyüme hızı en fazla olan illerinden biri olan Gaziantep, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun çalışmalarıyla ekonomik büyümesini planlı bir şekilde sürdürüyor. Önceki yıllarda küçük ve orta ölçekli iş insanlarına sunduğu nitelikli çalışma alanlarıyla büyük takdir gören Başkan Rıdvan Fadıloğlu, yeni iş sahaları oluşturmak adına çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu bağlamda KÜSGET Sanayi Bölgesi’nde daha önce gerçekleştirilen yol açma çalışmaları neticesinde bugünlerde başlatılan asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Fadıloğlu, bir kısmı tamamlanan asfalt çalışmalarının yakın zamanda tamamlanacağını söyledi.

Tüm altyapı kuruluşlarıyla koordineli bir şekilde çalışma yürüttüklerini ifade eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, "Şehitkamil Belediyesi olarak sezon itibariyle yol çalışmalarımıza devam ediyoruz. Daha önce belirli kademelerini yapmış olduğumuz KÜSGET Sanayi Bölgesi’ndeki çimento arazisi dediğimiz noktadaki kalan işyerleri artık belirli bir noktaya geldi ve altyapıları tamamlandı. Buraların asfaltının yapılması gerekiyordu. Her zaman söylediğimiz bir şey var; Şehitkamil, Gaziantep sadece bir emekli kenti değil, yalnızca konut ihtiyacı olan bir yer değil. Bu şehir; üreten, ihraç eden ticaret hacmini genişleten bir şehir. Amacımız; nitelikli iş alanlarının oluşturulmasıdır. Bundan hareketle daha önce yapmış olduğumuz planlama neticesinde geniş dükkanlar ve küçük ölçekli imalathanelerin oluştuğu bu bölgede asfaltlama çalışması yapıyoruz. Şu anda da daha önce bir kısmı yapılan asfaltın kalan kısmı tamamlanıyor. Ekip arkadaşlarımız yoğun bir şekilde çalışıyor. Artık son noktaya gelmiş olan bu inşaat noktasında da ekip arkadaşlarımız asfalt çalışması yapıyor" şeklinde konuştu.

FOTOĞRAFLI

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kar yağışı direkleri devirdi, 5 mahalle elektriksiz kaldı