Fahriye Evcen'den ayrılık açıklaması

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit ikilisi 2017 senesinde görkemli bir düğünle mutluluğa “Evet” yanıtını vermişti. Çift 2019 yılında ise ilk bebeklerini kucaklarını aldı. Şimdi ise Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in ayrılacağı yönünde bir takım iddialar ortaya atıldı. Çıkan dedikoduların ardından Fahriye Evcen, basın mensuplarının kendisine yönelttiği soruları yanıtladı.

09 Kasım 2021, Salı 10:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sosyal medya sayfasından paylaştığı gönderilerle sevenleriyle iletişim kuran Fahriye Evcen uzun süre sonra bir projeyle ekranlara geliyor.

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin devamı niteliğinde olacak Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde ‘Akça Hatun’ karakteriyle sevenleriyle buluşan Fahri Evcen, dün basın mensuplarının karşısına geçti.

Yeni dizisi için heyecanlı olduğunu belirten Fahriye Evcen, eşi Burak Özçivit ile ayrılacağı yönünde çıkan iddialara ise yanıt verdi.

Fahriye Evcen şu ifadeleri kullandı, "Yalanlama değil açıkçası. Can sıkıntısından yapılan haberler diye düşünüyorum. Öyle bir şey yok" dedi

Fahriye Evcen ise dün yaptığı bir paylaşımda şu ifadelere yer vermişti, "Kalbimin iki yarısıyla güne başlarken. Sizi seviyorum

Fahriye Evcen'in peş peşe yaptığı bu açıklamaların ardından ortaya atılan ayrılık iddialarının gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Turgut Tunçalp: Ben EDHO'da öldüm