Fahriye Evcen'den oğlu Karan ile yeni paylaşım

2017 yılında kendisi gibi oyuncu olan Burak Özçivit ile dünya evine giren Fahriye Evcen geçen yıl oğlu Karan'ı dünyaya getirmişti. Sır gibi sakladıkları bebekleri Karan ilk kez fotoğraf paylaştığında da magazin dünyasında günlerce konuşulmuştu. Ailesiyle birlikte Bodrum'da tatil yapan Fahriye Evcen'den yeni bir fotoğraf geldi.

09 Temmuz 2020, Perşembe 15:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçen yıl anne olan ve şu sıralar ailesiyle birlikte Bodrum'da tatil yapan Fahriye Evcen, oğlu Karan ile tatil fotoğrafını Instagram'da takipçileri ile paylaştı.


Evcen fotoğrafın altına "Babası gibi keskin bakışlım..." notunu düştü. Fahriye Evcen'in fotoğrafı 30 dakikada 600 bin beğeni aldı.Burak Özçivit ile eşi Fahriye Evcen, Nisan 2019’da dünyaya gelen oğulları Karan ile sezonu açtı. Çift, geçen yıl Bodrum Gümüşlük’te 6 milyon TL’ye aldıkları havuzlu villalarına gitti.

İkiliye Fahriye Evcen’in annesi Hatime ile kardeşi Esra da eşlik ediyor. Ayrıca iki yardımcı, Karan’ın dadısı ve Burak Özçivit’in şoförü de kendileri için yaptırılan müştemilatta kalıyor.

Bodrum’a Porsche marka iki cip, bir VIP minübüs ile gelen Burak Özçivit hem eşini gezdirmek, hem balık tutabilmek için küçük bir tekne satın aldı. Burak Özçivit bahçe dekorasyonu ile de ilgileniyor. Ustalara ve bahçıvana yardım ediyor.


Özçivit ustalara yardım ettiği sırada oğlu ağlamaya başladı. Hep birlikte havuza girince Karan’ın ağlaması bir anda kesildi. Fahriye Evcen yardımcı personelin “Gazeteciler fotoğraflarınızı çekiyorlar” sözlerine tepki göstermedi. Aksine muhabirlere el salladı ama mayolu görüntülenmemek için de sudan çıkarken havuzun diğer merdivenini kullandı. Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, Gümüşlük’teki evlerinde iki ay kalacak.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlginç iddia: Johnny Depp tıpkı bir köpek gibi uluyarak Amber Heard'ün üzerine saldırdı