Fantezi için taktığı kelepçeyi açamayınca...

Fantezi için taktığı kelepçeyi açamayınca...

Almanya'nın Münih kentinde yaşayan 57 yaşındaki bir öğretmen yapmaya çalıştığı kelepçe fantezisi sırasında çok zor durumda kaldı. Üç gün mahsur kalan öğretmen bakın nasıl kurtuldu

15 Ağustos 2014, Cuma 11:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Schwabing semtinde oturan öğretmen, evinde kendine taktığı kelepçeyi açamayınca üç gün boyunca mutfağında mahsur kaldı. Meraklı komşusunun haber verdiği polis, öğretmeni evinin mutfağında elleri arkadan kelepçeli, külotla ve ayağında kadın çizmeleriyle yerde yatar hâlde buldu.

Bild gazetesinin haberine göre, meraklı komşu üç gündür göremediği öğretmenin zilini çaldı. Kapının açılmaması ve posta kutusunun dolu olması nedeniyle telaşlanan komşu, polisi aradı. Ayrıca, sürekli olarak mutfak ışığının açık kalması da komşunun dikkatini çekmişti. Polisler kapıyı açtıklarında adamın ellerinin arkadan kelepçeli olduğunu gördüler. Evde çok sayıda el ve ayak kelepçeleri bulunurken olay kayıtlara "seks kazası" olarak geçti. Polis sözcüsü Sven Müller, “İlk araştırmalar herhangi bir suç durumunu göstermemektedir“ dedi. Seks kazası kurbanı öğretmen ise, oldukça zayıf düştüğü ve üç gün yerde yatmasından ötürü oluşan yaralar nedeniyle hastaneye kaldırıldı. (Ahmet İNCEL/DHA)

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tunus'un incisi: Eski Binzert Limanı