Fantezi kurbanı kadın 2 gün kelepçeli kaldı

Fantezi kurbanı kadın 2 gün kelepçeli kaldı

Rusya'nın başkenti Moskova'da içkiyi fazla kaçıran bir kadının seks hayatını renklendirmek için erkek arkadaşıyla farklı fanteziler denemesi başına dert açtı

05 Ocak 2016, Salı 16:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Rusya'nın başkenti Moskova'da yılbaşı akşamı kendisinden küçük ve evli erkek arkadaşı tarafından sandalyeye kelepçelenen 32 yaşındaki kadın, iki gün sandalyeye bağlı bir şekilde evinde mahsur kaldı.

AYAKLARINDAN KELEPÇELEDİ

İngiliz gazetelerinde yer alan habere göre olay, yılbaşı gecesi seks hayatlarını renklendirmek isteyen çiftin alkolünde etkisiyle farklı fantezi arayışına girmesiyle gerçekleşti. Genç kadın bir anda erkek arkadaşı tarafından sandalyeye kelepçelendi. Gecenin ilerleyen saatlerinde adam, kadını kelepçeli bir şekilde bırakarak evden kaçtı.

Sabah kalktığında neye uğradığını şaşıran Rus kadın, kelepçelerin kilidini bulamayınca şoke oldu.

BİLEKLER ŞİŞ VE MORARMIŞ

Fantezi kurbanı kadın, 2 gün sonra erkek kardeşinin kendisini merak edip acil servisi aramasıyla bulundu. Özel ekiplerin müdahalesinden sonra kadının ayak bileklerinin şişmiş ve morarmış olduğu görüldü.

Polis yetkilileri olay ile ilgili olarak şöyle konuştu:

“Görünen o ki kadın erkek arkadaşıyla gönüllü olarak böyle bir seks oyunu oynamak istemiş. Genç kadın her ne kadar 2 gün boyunca kelepçeli bir şekilde mahsur kalsa da, olaydan kırılan gururu dışında ciddi bir şekilde zarar görmemiş...” (Hürriyet)

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İsrail havalimanında tüm uçuşlar iptal edildi