Farah Zeynep Abdullah: Hastalık işte geliyor

Farah Zeynep Abdullah, önceki gün Levent'te görüntülendi. Geçtiğimiz günlerde MS (Multipl Skleroz) hastalığı başlangıcı şüphesiyle tetkikler yaptırdığını açıklayan oyuncuya, hastalığı soruldu.

09 Şubat 2021, Salı 08:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Farah Zeynep Abdullah, önceki gün Levent'teki bir parkta maskesiz görüntülendi. Ünlü oyuncu, sokağa çıkma kısıtlaması olduğu gün evcil hayvanını gezdirdi.

'Yaklaşmayın'

'Yaklaşmayın'

Kendisini görüntüleyen gazetecileri maskesiz olduğu halde "Yaklaşmayın" diye uyaran Abdullah'ın bu hallerine anlam verilemedi.

Park içerisinde hayranlarının ilgisiyle karşılaşan Abdullah, telefonunu eline alıp, köpeğini de beraber dolaştığı arkadaşına teslim ederek hızlı adımlarla parktan çıktı.

Geçtiğimiz günlerde MS (Multipl Skleroz) hastalığı başlangıcı şüphesiyle tetkikler olduğunu açıklayan oyuncu, "Ben sosyal medyayı kullanıyorum. Oradan konuşuyorum" dedi. Sorular tekrar sorulunca Abdullah, "Hastalık işte geliyor" şeklinde konuştu.

'Masumlar Apartmanı' dizisinden ayrılacağı iddialarına ise oyuncu, "Yok" diyerek, yalanladı.


MS şüphesiyle test yaptırmıştı

MS şüphesiyle test yaptırmıştı

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah son dönemin popüler uygulamalarından biri olan Clubhouse’taki bir sohbet odasında MS (Multipl Skleroz) hastalığı başlangıcı şüphesiyle tetkikler yaptırdığını söylemişti.


Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah son dönemin popüler uygulamalarından biri olan Clubhouse’taki bir sohbet odasında MS (Multipl Skleroz) hastalığı başlangıcı şüphesiyle tetkikler yaptırdığını söyledi.


Abdullah, "İlkinde lokal anestezi yapıldı. Bir hafta sonra tekrar genel anesteziyle işlem yapılırken rol aldığım ‘Şampiyon’ filmi aklıma geldi. Orada kanserli bir kızı canlandırıyordum. ‘Ben bu sahneyi görmüştüm. Ben bunları yaşadım’ dedim” ifadelerini kullandı. Ünlü oyuncunun bu sözleri hayranlarını çok korkuttu ancak Farah Zeynep Abdullah’ın test sonuçlarında MS olmadığı öğrenildi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çağrı Atakan gözyaşlarına boğuldu: Survivor benim son şansım