Farah Zeynep Abdullah küfür eden takipçisine küfürle karşılık verdi

Farah Zeynep Abdullah, sosyal medya hesabından yakın arkadaşıyla yıllar önce çekilen bir fotoğrafını paylaşarak doğum gününü kutladı. Oyuncu, fotoğrafına küfür içerikli yorum yapan bir takipçisine aynı şekilde karşılık verdi.

09 Kasım 2020, Pazartesi 13:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'Masumlar Apartmanı' disizindeki başarılı performansıyla adından söz ettiren Farah Zeynep Abdullah, takipçisine verdiği cevapla magazin gündemine geldi.

Instagram hesabından Emil isimli arkadaşıyla 2009 yılında çekilen bir fotoğrafını paylaşan Abdullah, İngilizce mesajı ile arkadaşının yeni yaşını kutladı.

Bu paylaşıma yorum yapan bir takipçisi "Takipçilerin Türk ne İngilizce yazıyorsun a.." diyerek küfür içerikli bir yorum yazdı.

Erkek takipçisinin küfürlü paylaşımına sinirlenen 31 yaşındaki oyuncu, "Düzgün konuş a.." şeklinde küfürlü bir cevap verdi.


'Psikolojim çok bozuldu o dönem'

'Psikolojim çok bozuldu o dönem'

Geçtiğimiz günlerde Elle dergisine kapak olan Abdullah, son dönemde bağırsak mantarı ve ayağına giren cam nedeniyle sağlık sorunları yaşadığını belirterek, "Ayağım neyse de, bağırsak mantarıyla psikolojim de çok bozuldu o dönem" demişti.


Ünlü oyuncu, "Kilo verince 'ah yazık kilo al', alınca da bir beğenmemezlik. Acayip bir baskı kuruluyor kadınların üzerine, sadece fiziği ve görüntüsüyle ilgili. Oysa sağlıklı ve mutlu olmamız değil mi önemli olan?" ifadelerini kullanmıştı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Erkan Petekkaya'nın olay yaratan paylaşımı ile ilgili gerçek ortaya çıktı