Farah Zeynep Abdullah'ın Londra'daki hayatı

Bir süre önce ilk gençlik yıllarının geçtiği İngiltere'ye dönme kararı alan Farah Zeynep Abdullah, Londra'da yeni hayatını kuruyor

16 Nisan 2019, Salı 13:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Farah Zeynep Abdullah, zaman zaman yeni evine yerleşme telaşını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşıyor. Oyuncu Instagram sayfasında bir aynanın çerçevesini boyarken çekilen pozunu paylaştı.

Farah Zeynep Abdullah, Londra'ya taşınacaklarını da birkaç ay önce kutulara konulmuş eşyaların arasında çekilen pozuyla duyurmuştu.

FARAH ZEYNEP ABDULLAH KİMDİR?

FARAH ZEYNEP ABDULLAH KİMDİR?

Farah Zeynep Abdullah, 1989'da İstanbul'da dünyaya geldi. 2006 yılında babasının işleri nedeniyle İngiltere'ye taşındılar. Lise öğrenimine İstanbul Saint Michel Fransız Lisesi'nde başladı ama okulun birinci sınıfında İngiltere'ye taşınınca eğitimine orada devam etti.

Farah Zeynep Abdullah, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde rol almak için İstanbul'a geldi. Bu dizideki Aylin karakteriyle seyircinin hafızasına kazındı.

Daha sonra da Türkiye'de kalarak oyunculuğu sürdürdü Abdullah.

Unutursam Fısılda, Küçük Bir Eylül Meselesi, Kelebeğin Rüyası gibi filmlerde ve Kurt Seyit ve Şura'nın da aralarında bulunduğu dizilerde rol aldı.

Farah Zeynep Abdullah bir süre önce ailesiyle birlikte İngiltere'ye döndü. 


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gonca Vuslateri, taburcu oldu