Faruk K.: 1 milyon TL az, üç katını yazın!

Yirmi yıl sonra 'Azar Azar' şarkısını yeniden seslendiren Faruk K., uzun süre sonra ortaya çıktı. Nişantaşı'ndaki kedileri beslerken objektiflere yansıyan şarkıcı, yeni parçası ve reklam filmi hakkında konuştu.

13 Ocak 2021, Çarşamba 09:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Faruk K, Nişantaşı'ndaki kedileri mama verirken görüntülendi. Sokak hayvanlarını besledikten sonra muhabirlerle sohbet eden Faruk K., şarkısı ve yeni reklam filmi hakkında konuştu.

20 yıl sonra 'Azar Azar' şarkısını yeniden seslendiren Faruk K., reklam filminden bir milyon TL ücret aldığı iddialarına yanıt verdi. "1 milyon az, siz üç katını yazın. O kadar az almadım" diyerek kahkaha attı.

Kazandığı para hakkında konuşan Faruk K., "Reklam parasıyla anneme küçük bir yazlık aldım. Zaten sokak hayvanlarını her zaman besliyordum. Reklam çekimi olursa daha çok kediyi besleyeceğim diye kendime söz vermiştim, onlara yaklaşık bir yıllık mama stoğu yaptım" dedi.


'Sokak hayvanlarımızı unutmayalım'

'Sokak hayvanlarımızı unutmayalım'

Corona virüs pandemisi döneminde hep evde olduğunu belirten şarkıcı, "Zaten hepimiz doğal olarak evdeyiz, o yüzden sokak hayvanlarımızı unutmayalım" şeklinde konuştu.


90'lı yıllara damgasını vuran Faruk K., kendine has şarkı sözleri ve dansları ile de sık sık magazin gündemine geliyordu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Emin Günenç kimdir, boyu kaç, aslen nereli? Emin Günenç hangi dizilerde oynadı?