Faruk Salman, Deniz Seki’yi 126 haftadır aralıksız ziyaret ediyor

Çocukluk aşkı Deniz Seki’ye 25 yıl sonra kavuşan Faruk Salman'ın, her hafta Deniz Seki'yi ziyaret ettiği öğrenildi

10 Mayıs 2017, Çarşamba 09:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

HT Magazin'den Tarkan Abdullahoğlu'nun haberine göre işadamının, 126 haftadır her pazartesi aksatmadan nişanlısını ziyaret için Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’ne gittiği öğrenildi.

‘İMKÂN OLSA HER GÜN GELİRİM’

‘İMKÂN OLSA HER GÜN GELİRİM’

Önceki gün yine cezaevine giden ve şıklığıyla dikkat çeken Faruk Salman, “İmkân olsa her gün ziyarete gelirim diye konuştu.

Düğünle ilgili, “Yakında öğreneceksiniz. Sürprizi kaçmasın açıklaması yapan işadamı, “Deniz çıktıktan sonra 20 gün kafa dinlemek istiyor dedi.

Faruk Salman yanında, Deniz Seki’nin koğuş arkadaşlarına dağıtmak için istediği, cezaevinde yazdığı kitabını da getirdi.

Deniz Seki, 2.5 yıllık cezasını 5 Haziran’da tamamlayarak özgürlüğüne kavuşacak.

NASIL TANIŞMIŞLARDI?

NASIL TANIŞMIŞLARDI?

Faruk salman 25 yıl önce askerden yeni gelmişti ve Deniz Seki'yi markette gördü. İlk görüşte aşık oldu ve gözlerine tutulduğu için arabasının plakası da 'GOZ'.

1.5 seneye yakın flört ettiler fakat ayrılmak zorunda kaldılar. Faruk Salman o zamanlar 22, Deniz Seki ise 17 yaşındaydı.

Ayrıldıktan sonra bile Faruk Salman Deniz Seki'nin kendisine aldığı "DF" yazan anahtarlığı 25 yıl boyunca özel kasasında sakladı.

NASIL TEKRAR BİR ARAYA GELDİLER?

NASIL TEKRAR BİR ARAYA GELDİLER?

Faruk Salman eşinden ayrılalı 3 sene olmuştu. Bahçede otururken Deniz Seki'nin röportajını gördü ve hatıraları gözünün önüne geldi. Yanında çalışan kişiden Deniz Seki'nin iletişim bilgilerini bulmasını istedi.

Sonrasında mail atarak, “Sana geçmişte yaptıklarımdan dolayı bir vicdan hesabım var, görüşmek istiyorum yazdı. Deniz Seki Faruk Salman'ı aradı ve buluştular ve ilişkileri yeniden başladı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Linet'ten kötü haber geldi