Fatih Çekirge: Fatih Terim yakında normal hayatına döner

Fatih Çekirge: Fatih Terim yakında normal hayatına döner

Hürriyet yazarı Fatih Çekirge, telefonla görüştüğü Fatih Terim'den iyi haberler verdi. Çekirge'nin izlenimine göre Fatih Terim'in sesinde yorgunluk dahi yok ve yakın zamanda normal hayatına dönecek.

29 Mart 2020, Pazar 12:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hürriyet Spor Arena yazarı Fatih Çekirge, adaşı Fatih Terim'le görüştü. Çekirge'nin Hürriyet'teki yazısının tamamı şöyle:

Hastanedeki odasından telefonla görüştüğüm Fatih Terim’in sesinde en ufak bir yorgunluk belirtisi yoktu. Öksürük yoktu. Morali çok iyi. Test sonrası evine geçer. Bana göre yakında normal hayatına döner. Savunma bitti, hücuma başladık...

Birbirimize hep adaş dedik. Her başarısında aramıştım.. Kayıplarda “Boş ver adaş” demiştim. Bu defa hastane odasında aradım... İlk sözüm şu oldu: “Sevgili adaş sen sokağa çıktığın gün hepimiz moral bulacağız. Yalnız Galatasaray değil tüm futbol camiasının ruhu da sokağa çıkacak...”

Gülerek şöyle dedi: - “Vallahi adaş doktorlar çok iyi bakıyor.”

“Peki ne zaman bir sonuç alınır?” diye sordum.

“Doktorlar iki üç güne bir test daha yaparız diyor” dedi.

Sonra...

UEFA Kupasını kaldırdığı gibi...

Konuşmanın sonrası bize özel kalsın. Ama şu kadarını söylemeliyim ki, sesinde en ufak bir yorgunluk belirtisi yoktu. Öksürük yoktu. Morali çok iyi.. Test sonrası evine geçer. Arada güldük.. Bana göre yakında normal hayatına döner.. Sonra... Sonra, UEFA Kupası’nı kaldırdığı gibi... Kalbini de bir cesaret kupası gibi ellerine alıp; başında yükselterek hastaneden çıkar.

Hadi bakalım adaş korona deplasmanda. Savunma bitti hücuma başladık.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mostafa'yı izlerken göze çarpmıştı: Aliou Dieng geliyor