Fatih Osman Tar, Erdemir ve İsdemir'den istifa etti

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde kurulu bulunan Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları'nın (Erdemir) Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Osman Tar, görevlerinden istifa etti

15 Ağustos 2013, Perşembe 11:38
A A

Erdemir’den Kamuyu Aydınlatma Platformu’na gönderilen açıklamada, Fatih Osman Tar’ın, Erdemir ile İskenderun Demir ve Çelik A.Ş. (İsdemir) Yönetim Kurulu Başkanlıkları görevlerinin yanında, bağlı ortak şirketlerdeki görevlerinden de ayrıldığı bildirildi.

Açıklamada, şöyle denildi:


"Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı, Murahhas Aza Oytaş İç ve Dış Ticaret A.Ş. Temsilcisi ve şirketimiz Genel Müdür Vekili, ayrıca bağlı ortaklıklarımızdan İsdemir Yönetim Kurulu Başkanı, Murahhas Aza ATAER Holding A.Ş. Temsilcisi ve Erdemir Mühendislik Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, ATAER Holding A.Ş. temsilcisi olarak görev yapmakta olan Fatih Osman Tar, 14 Ağustos itibarıyla söz konusu görevlerinden istifa etmiştir."

DHA

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.