Fatih Terim 3 yıl daha Galatasaray'ı çalıştırmak istiyor

Galatasaray'da bir süredir başkanlık veya futbol yöneticiliği için adı geçen Fatih Terim son kararını verdi. Terim mevcut sözleşmesinde bulunan +3 yıllık opsiyonu kullanmak ve takımın başında kalmak istiyor. Ancak Mustafa Cengiz yönetimiyle çalışmaya sıcak bakmıyor...

28 Nisan 2021, Çarşamba 10:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sabah gazetesinden Mehmet Özcan'ın haberine göre, Fatih Terim için Galatasaray'da başkanlıkla alakalı defter kapandı. Terim son açıklamasında "Ailem, dostlarım ve Galatasaray'a göre bir üçgen kurdum ve 50 yıldır bu üçgende yaşıyorum. Hayatımın sonuna kadar bu üçgen içinde kalacağım" demişti.

Bu doğrultuda hareket edecek olan tecrübeli hoca, Galatasaray'la olan sözleşmesindeki 3 yıllık opsiyonu kullanmak istiyor. Cengiz yönetiminin yerine gelecek yeni yönetime göre hareket edecek olan Terim, Mustafa Cengiz'le çalışmayı ise kesinlikle istemiyor.

Ayrıca 67 yaşındaki teknik adamın yeni dönemde transferde de daha aktif rol oynayacağı öne sürüldü. Scout ekibinin önerisiyle alınan Yedlin'den hiç memnun kalmadığı iddia edilen Fatih Terim'in transferde daha çok rol alacağı belirtildi.

Yeni sezona birçok transferle girmesi beklenen Galatasaray'da Terim, defans, bekler, orta saha ve kanat transferleri için yeni yönetime bir liste verecek.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Beşiktaş'ta şans bulamayan Montero için Napoli devrede