Fatih Terim: Artık kimsenin ne arkasındayım ne de yanındayım

Galatasaray'da Fatih Terim ile yönetim arasındaki sular durulmuyor. 3 hafta aradan sonra ligde maç kazanan Galatasaray'da Erzurumspor maçı sonrası Fatih Terim sakin ama sert açıklamalar yaptı. Hedefinde ise yine içeride ve dışarıda hoşlanmadığı kişiler vardı.

25 Ekim 2020, Pazar 10:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fatih Terim, Erzurumspor maçı sonrası maç analizi, teknik, taktik gibi detayları bir kenara bıraktı ve yine başka konulara değindi. İşte Terim'in açıklamaları:

Konuştuğum zaman ceza yiyorum çok da adil olmuyor. Anlamadığım bir şey var, bir takım hakemler bize uzun zamandır gelmiyor niye gelmiyor bilmiyorum. VAR, futbolu var etmek için geldi ama sayısal fazlalık, kamera fazlalığı olmasına rağmen şikayetler daha da arttı. Ben de VAR'ın olmasından yana oyumu kullanmama rağmen bu gidişle iş başka yere evrilecek gibi görünüyor.

"Sözümü tutmaya çalışıyorum"

"Sözümü tutmaya çalışıyorum"

Kaybettiğinizde suçlu tektir, kazandığınızda kazanan herkestir. Ben 50 senedir bu camianın içerisindeyim. Her geldiğimde bir şekilde Galatasaray taraftarından kopartıldım. Bu sefer gelirken onlara söz verdim, sözümü tutmaya çalışıyorum. Herkes benim bu gibi durumlarda ne tepki göstereceğimi bilmesine rağmen benim için asıl olan Galatasaray ve taraftar olduğu için sabırla sessiz kalmaya çalışıyorum. 

"Her şeyin farkındayım"

"Her şeyin farkındayım"

Sanılmasın ki içeride ve ya dışarıdakilerin niyetlerini, hesaplarını, arkamdan planlarını bilmiyor değilim. Sanılmasın ki farkında değilim, her şeyin farkındayım. Galatasaray taraftarına sözüm var ama bilinsin ki artık kimsenin ne arkasındayım ne de yanındayım!

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Wijnaldum takım arkadaşı Virgil van Dijk'ı sakatlayan Pickford'a sert çıktı