Fatih Terim, Henry Onyekuru'dan başkasını istemiyor

Galatasaray transferde olabildiğince dikkatli davranmayı hedeflerken Fatih Terim, sezonun ilk yarısındaki kötü oyundan ders çıkarmış durumda ve ısrarcı olduğu tek isim Henry Onyekuru. Terim, önüne gelen isimlerle macera aramak yerine Onyekuru'nun alınması konusunda ısrar ediyor.

07 Haziran 2020, Pazar 15:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray maddi krizden ötürü transferde nokta atışı yapmak zorunda. Yerli transferinde Oğulcan Çağlayan, Mert Hakan Yandaş ve Emre Kılınç'ı kadrosuna katmak üzere olan Galatasaray, birçok yabancı oyuncuyu takip etse de maddi olarak çok dikkatli davranmak istiyor.

Özellikle kanat rotasyonunda sorun yaşayan Galatasaray, ligin ilk yarısında yaşadığı tempo ve akıcılık sorunlarından ders çıkardı.

Ajannspor'daki habere göre, Fatih Terim, aynı sorunu tekrar yaşamamak için özellikle Henry Onyekuru'nun takımda kalmasının ilk hedef olmasını istiyor. Galatasaray şartları zorlayacaksa, Terim bu konuda önceliğin Onyekuru'ya verilmesinde ısrarcı.

Önüne gelen Youcef Belaili ismini bu nedenle rafa kaldıran Terim, kanat için ilk tercihini Onyekuru'dan yana kullandı.

Özellikle Diagne'ye yatırılan paranın Onyekuru'ya harcanabileceği pişmanlığı, yönetimi ve Terim'i dikkatli davranmaya itiyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aycan Yanaç dünyada ilk 10'da! Kadın futbolcular...