Fatih Terim ile Taffarel'in arası bozuk mu?

Galatasaray'ın efsane kalecisi Claudio Taffarel, kulüpten ayrılış sürecini anlattı. Ailesinin yanına dönmek için kaleci antrenörlüğü görevini bırakan Taffarel, Fatih Terim'in kendisine kızgın olduğunu hissettiğini açıkladı.

27 Nisan 2020, Pazartesi 10:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Milliyet'e konuşan Claudio Taffarel, Galatasaray'dan ayrıldığı için Fatih Terim'in kendisine kızdığını ve bu kızgınlığının hala geçmemiş olduğunu hissettiğini söyledi.

1998 yılında Galatasaray'a oyuncu olarak katılan ve 2002'ye kadar kulüpte kalan Taffarel, daha sonra iki kez sarı kırmızılı kulüpte kaleci antrenörlüğü yaptı. 2018-2019 sezonu sonunda Galatasaray'dan ayrılan Taffarel, ailesiyle beraber olabilmek için Brezilya'ya dönmüştü.

Taffarel, ayrılığını şöyle anlattı:

Taffarel, ayrılığını şöyle anlattı:

"Galatasaray'dan ayrılığım herkes için sürpriz oldu. Hatta başta Fatih Hoca için. Lig bitiminde odasına çıkıp durumu anlattım. O da şaşkınlıkla karşıladı. Ben bu sezon için olmayacağımızı söyledim. Biraz garipsedi önce. Belki biraz kızmıştır da...
Bugün bile kızgınlığı geçmemiş olabilir. Öyle hissediyorum. Ama durumu anlattım kendisine. Ailem beraber olmamız gerektiğini istiyordu. 7 yıldır dışarıdaydım. Ailem yanıma gelip gidiyordu ve İstanbul'u çok seviyorduk. Ancak onlara vakit ayırmam gerekiyordu. Sonra anlayışla karşıladı hoca da."

"Galatasaray'da yaşadıklarım kitap olur"

"Galatasaray'da yaşadıklarım kitap olur"

"Galatasaray'da yaşadıklarımı, hatıralarımı anlatmaya kalksam bir röportajın konusunu olmaktan çıkıp bir kitap olur. Birazını anlatmam, sürekli yanımda olan, bana sevgi gösteren, bana mutluluk veren bir sürü insanı dışarıda bırakmak anlamına gelir.
Ben onun için bir iki hatırayı anlatmak yerine genel olarak orada yaşamış olmanın verdiği mutluluğu hatırlatmak istiyorum. O güzel, unutulmaz yılları İstanbul'da yaşamış olmak, Galatasaray'da bunu yaşamak ve daha sonra çalışan olarak orada bulunmak hayatımın en önemli anlarıydı. Samimi olarak bir gün tekrar dönüp hizmet etmek isterim. Tekrar İstanbul'da olmayı da arzu ederim."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2021'in ilk derbisi Beşiktaş-Galatasaray