Fatih Terim'in tek derdi hasta babası

Galatasaray'ın tökezlediği son haftalarda Sarı-Kırmızılılar tarafından adı yüksek perdeden haykırılan Fatih Terim, futbol düşünecek durumda değil.

07 Aralık 2017, Perşembe 10:26
A A
Fatih Terim. Her daim futbol gündeminin zirvesinde yer alan başarılı hoca, boş olduğu şu dönemde birçok takımla anılmaya devam ediyor. Ama Terim'in derbi bambaşka: Babası.

Hürriyet gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu, Fatih Terim'le ilgili çok çarpıcı bir yazı kaleme aldı. İşte o satırlar:

Geçmiş olsun Terim

Fatih Terim’e Galatasaray’dan üçüncü dönem hocalık teklifi geldiğinde birlikte Barcelona’daydık.

Rıdvan Dilmen, Cumhurbaşkanı’nın abisi Mustafa Erdoğan, Acun Ilıcalı hep birlikte otururken Fatih Hoca’nın telefonu çaldı. Galatasaray’dan resmi teklifi o an aldı. Dönünce görüşmeye gitmiş, sonra da imzayı atmıştı...

Önceki gün Fatih Hoca’yla telefonla konuşurken o günü hatırlattım. “Şimdi yeni bir telefon gelir mi?” diye şakalaşırken Başkan Özbek’in Tudor’la yola devam kararı medyaya düştü.

Terim’in Federasyon’la davası, Galatasaray’a dönmekten daha çok kafasını meşgul eden bir olay var.

Babası hasta ve onu sık sık görmek için neredeyse haftada iki gün Adana’ya gidip geliyor. Terim’in ailesine düşkünlüğü bilinir. Babası Talat Terim 92 yaşında ve geçen ay bağırsak ameliyatı olmuştu.

Şu sıralar ondan başka bir şey düşünmüyor. Bir kez de buradan geçmiş olsun diyorum.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.