Fatih Terim 'Üzüldüm ve kırıldım' demişti: Hangi sözlere içerlediği ortaya çıktı

Fatih Terim 2-1 kazanılan Göztepe maçının ardından basın toplantısında samimi açıklamalar yapmıştı. 4 haftalık galibiyetsiz seri esnasına gelen eleştiriler ve tribündeki protestoları bir kez daha dile getiren Terim, 'Üzüldüm ve çok da kırıldım' cümlesini kullanmıştı. Herkes, Terim'in kırıldığı noktayı merak ediyordu.

28 Eylül 2021, Salı 10:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Milliyet'ten Nevzat Dindar, Fatih Terim'in hangi eleştiriye çok içerlediğini yazdı. Özellikle "Kırıldım. Son zamanlardaki gidişat bana başka şeyler düşündürüyor. Kendimle ilgili de, Galatasaray’la ilgili de. Futbolda vefa yok, dün yok biliyoruz ama ne oluor?" cümlesine dikkat çekilen haberde şu detaylar verildi.

Fatih Terim, özellikle "Çağ dışı futbol oynatıyor" ve "Takım taktik çalışmıyor" eleştirilerine karşı çok büyük kırgınlık yaşıyor. Bu eleştiriyi haksız ve ağır bulan tecrübeli hoca, kendi kurduğu ekibin çağa uygun olduğuna inanıyor.

Rakip analizi ve antrenman metotları konusunda mevcut futbol dünyasına ayak uydurduğunu düşünen Terim'in basın toplantısındaki sözlerinin ardında bu eleştirilerin yattığı öğrenildi.

Fatih Terim'in taraftar gruplarının paylaşımları, Galatasaraylı spor yazarlarının fikirleri ve camianın içindeki isimlerden gelen eleştirileri dikkate aldığı ve bunlara da içerlediği bildirildi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sergen Yalçın: Ajax'ın oyununa uyacağız, başka seçenek yok