Fatih Terim'e istifa çağrısı! Oynanan kötü oyun sabırları taşırdı

Galatasaray'ın taraftar grubu UltrAslan, geçtiğimiz hafta yaşanan Mustafa Cengiz olayının ardından yönetimi istifaya davet etmiş ve 'son bir hizmet' açıklamasını yapmıştı. UltrAslan, Trabzonspor maçının ardından bu çağrısını yineledi ancaak bu kez tepkiden Fatih Terim de nasibini aldı.

22 Nisan 2021, Perşembe 10:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray'ın taraftar grubu UltrAslan, Trabzonspor maçının ardından yönetimi ve teknik heyeti istifaya çağırdı. Oynanan oyundan ve istikrarsızlıktan memnun olmayan grup, Fatih Terim'e ilk defa tepki gösterdi. Terim ise maç sonunda yaptığı açıklamalarla "Son 6 maça bakacağız" diyerek herhangi bir ayrılık düşünmediğini gösterdi.

ultrAslan'ın tribün lideri Sebahattin Şirin'in açıklaması şöyle:

Geçtiğimiz hafta son dönemde yaşananlar üzerine Başkanımız Mustafa Cengiz için bir yazı kaleme alarak mevcut ortamda Galatasarayımızın önünü açmak için son bir hizmet beklediğimizi belirtmiştik. Bu düşüncemizi tekrarlayarak ve ekleyerek; Mustafa Cengiz ve Teknik Heyetimizden Galatasarayımızın önünü açmasını istiyoruz. Vefalı Galatasaray Camiası olumlu hizmetlerinizi her zaman hatırlayacaktır. Galatasaray ve Galatasaray taraftarı sizlerden son bir hizmet bekliyor.

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, daha önce yaptığı açıklamada taraftara sözünün olduğunu ve sözleşmesinin sonuna kadar istifa etmeyeceğini ifade etmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fatih Terim maç sonunda olduğu yere çakıldı! Arda Turan ile neler konuştular?