Fatih Ürek kazandığı parayla nereye yatırım yaptığını açıkladı

Fatih Ürek önceki akşam Kıbrıs’ta hayranlarıyla buluştu. Sahnede eğlenceli şarkılarını seslendiren Fatih Ürek, kostümüyle de dikkat çekti.

22 Kasım 2021, Pazartesi 17:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Koronavirüs pandemisi dönemi sahne açığını kapatmaya başlayan Fatih Ürek, Kıbrıs konserinde, bir kilo gümüş ihtiva eden kostümü ile adından söz ettirmeyi başardı.

Fatih Ürek, "Bütün yatırımımı sahne kostümlerime yapıyorum. Bu kostümde ayakkabı dahil bir kilo gümüş var.

Kostümlerimin hepsini evde saklarım, ileride bir hayır kurumu için de satabilirim" dedi.

Kıbrıs'ın kendisine ve orkestrasına iyi geldiğini belirten şarkıcı, "Yılbaşında da Kıbrıs'ta sahneye çıkacağım. Yılbaşı programımda çift tarife uyguluyorum. Diğer sanatçılar astronomik tarifeler uyguluyor ama ben öyle değilim, sadece çift tarife uyguluyorum" şeklinde konuştu.

İnternette sürekli kendisinin öldüğüne yönelik çıkan haberlere güldüğünü dile getiren Ürek, "Bakın ölmedim, onlar öldürdükçe ben yeniden doğuyorum. Beni sürekli öldürüyorlar, 'öldü' haberlerine sadece gülüyorum' açıklamasını yaptı.

55 yaşındaki şarkıcı, pandemi döneminde jüri koltuğunda oturduğu ve yayından kalkan TV programını yakında internette yayınlamaya başlayacağını açıkladı.

Fatih Ürek, "Biliyorsunuz TV programım yayından kalkmıştı, ben de o programı internette yapmaya başlayacağım.

Beni engelleyerek yapımcı olmamı sağladılar. Kötü ev sahibi kiracıyı mal sahibi yaparmış beni de yapımcı yaptılar, ben de yapımcı olup aynı programı internete yapacağım" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dilara Korkmaz, Porto Riko'da