Fatoş Kabasakal ve Erkan Kayhan'ın üç yıl rötarlı düğünü

Fatoş Kabasakal ile iş insanı Erkan Kayhan üç yıl önce nikah masasına oturmuştu. İki çocukları olan çift ilk başta erteledikleri, sonra pandeminin araya girmesiyle planlayamadıkları düğünlerini sonunda yaptı. Düğün Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşti.

14 Eylül 2021, Salı 09:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Pek çok dizi ve filmde rol alan Fatoş Kabasakal, 2018'de iş insanı Erkan Kayhan ile nikah masasına oturmuş ve sade bir törenle dünyaevine girmişti.

İKİ ÇOCUKLARI VAR

İKİ ÇOCUKLARI VAR

Şimdilerde iki çocukları olan Kayhan çifti, düğün yapmak istemiş ancak araya hamilelik ve koronavirüs salgını girmişti.

RÖTARLI DÜĞÜN

RÖTARLI DÜĞÜN

Pandemi kısıtlamalarının hafifletilmesinin ardından Fatoş Kabasakal ve Erkan Kayhan'ın geçtiğimiz ay düğün yaptığı ortaya çıktı. 39 yaşındaki ünlü oyuncu, mutlu haberi Instagram hesabından duyurdu. Düğün fotoğraflarını paylaşan sunucu, duygularını dile getirdi.

TEŞEKKÜR ETTİ

TEŞEKKÜR ETTİ

Kabasakal, paylaşımında; "Hamilelik ve pandemi süreci araya girince ertelemek zorunda kaldığımız düğün seremonimizi nihayet gerçekleştirdik. Geçtiğimiz ay tamda bu gün: 12,08,2021. Ailemiz ve yakın arkadaş çevremizin katıldığı çok eğlenceli bir düğün oldu.

Ben mutlu olayım diye hayallerimdekinden bile daha güzel bir düğün seremonisi organize eden eşime, yol arkadaşıma sonsuz teşekkür ediyorum. Seni seviyorum aşkım. Ve bu özel günümüzde bizi yalnız bırakmayıp gelen herkese de ayrıca teşekkürler. İyi ki varsınız" ifadelerini kullandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hakan Baş itiraf etti: Bensu ile çalkantılı bir dönemdeyiz