Feghouli, Sissoko, Griezmann gibi yıldız futbolcular espor takımı kurdu

Feghouli, Sissoko, Griezmann gibi yıldız futbolcular espor takımı kurdu

Espor sektörü hızlıca büyümeye devam ediyor. Büyüyen bu sektöre yapılan yatırımlar gün geçtikçe büyük bir artış göstermekte. Bu sefer sektöre yatırım yapanlar yıldız futbolcular oldu. Feghouli, Sissoko, Griezmann ve daha birçok yıldız isim EIG Esports adında espor takımı kurdu.

27 Eylül 2018, Perşembe 10:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sofiane Feghouli, Moussa Sissoko, Antoine Griezmann, Yannick Carrasco ve Mario Lemina ortaklığında büyük bir yatırım yapılarak EIG Esports takımı kuruldu. Bu futbolcuların yatırımlarıyla Birleşik Krallık’ta hayata geçirilen takım, ilk olarak Fortnite takımını duyurdu. Feghouli takımının Fortnite kadrosunu kendi sosyal medya hesabından paylaşarak şu şekilde duyurdu:

Galatasaray takımında forma giyen Feghouli mesajını Türkçe olarak paylaştı ve bir nevi takımlara meydan okudu. Feghouli‘nin tanıttığı bu Fortnite takımında yer alan oyuncular şu şekilde:

DarzFN

ChewedUp

NQBQDY_

SnakeyFN

EIG Esports başka hangi oyunlara yatırım yapacak?

Böylesine büyük futbolcuların kurmuş olduğu takım ilk olarak Fortnite‘a yatırım yaptı. Yatırımcıların isimlerine bakarsak tek bir oyunla yetinecekleri düşünülmüyor. Belki ilerleyen günlerde başka açıklamalar gelir, fakat şuanda başka bir oyunun takımı bulunmuyor.

Fanatik

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Xavi: Ronaldinho, Messi'yi kardeşi olarak gördü ve ona çok yardımcı oldu