Feghouli Taylan Antalyalı için Şenol Güneş'in kapısını aşındırmaya devam ediyor

Galatasaray'ın en tecrübeli ve en kıdemli isimlerinden Sofiane Feghouli, Taylan Antalyalı'yı Türkiye Milli Takımı'na aldırma mesaisine devam ediyor. Taylan'ın birçok paylaşımının altına "Taylan milli takıma hazır" yorumu yapan Feghouli, Kayserispor maçının ardından da yine görev başındaydı.

14 Mart 2021, Pazar 15:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray'da Taylan Antalyalı'nın milli takıma seçilmesi için seferberlik var. Şenol Güneş'in elindeki geniş orta rotasyonunda yer alıp almayacağı merak edilen Taylan Antalyalı için en çok emek sarf eden isimlerden biri şüphesiz Sofiane Feghouli.

Tabir-i caizse takımın abilerinden biri olan Feghouli, uzun süredir yürüttüğü "Şenol Güneş'e Taylan'ı aldırtma" çabalarına bir yenisini ekledi.

Taylan'ın Kayseri deplasmanı sonrası yaptığı paylaşımın altında yine yorumu görülen SoSo lakaplı oyuncu, "Milli Takım, Taylan hazır. Teşekkür ederim" diyerek telefon emojisi koydu ve telefonu beklediklerini ima etti.

Feghouli'nin Taylan Antalyalı için yaptığı Milli Takım çağrısına Taylan'ın en yakın arkadaşlarından Oğulcan Çağlayan da dahil oldu. Oğulcan, Feghouli'ye "Soso, sence hangi forma numarasını seçmeli?" sorusunu yöneltti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sergen Yalçın şikayetçi: VAR'dan hiç penaltı alamıyoruz