Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan taraftara serzeniş: Satmayın beni!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan taraftara serzeniş: Satmayın beni!

Fenerbahçe'de kötü gidişatın üzerine bir de 20 yıl sonra Galatasaray'a Şükrü Saraçoğlu'nda kaybedince taraftar adeta çıldırdı. Ali Koç'la da sorun yaşayan bazı taraftarlar, Başkan Koç'u kızdırdı. Ali Koç, tribünlerden atlayarak bazı kişilerle tartıştı ve "Satmayın beni" diyerek serzenişte bulundu.

24 Şubat 2020, Pazartesi 12:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fenerbahçe'nin 20 yıldan sonra Galatasaray'a kendi evinde kaybetmesi, ligdeki kötü performansla birleşince sinirler iyice gerildi.

Hem taraftar hem de yönetim tarafında oldukça gergin görüntüler ortaya çıkarken, tribünlerin özellikle Ersun Yanal'a olan tepkisi hayli büyüktü.

Ersun Yanal'a gösterilen tepkiden Ali Koç da nasibini aldı ve Protokol Tribünü altındaki bazı taraftarlar, Ali Koç'la tartışma yaşadı.

Sakinliğiyle bilinen Ali Koç, bu tartışmanın üzerine kendi bulunduğu yerden Fenerium tribününe atlayarak taraftara tepki gösterdi.

Araya giren kişiler tarafından olay yerinden uzaklaştırılan Başkan Ali Koç'un giderken "Satmayın beni" şeklinde isyan ettiği göze çarptı.

Alınan ilk haberlere göre Fenerium tribünündeki bazı kişiler, Ali Koç'a ağır küfüler etti ve Koç, bu küfürlere kayıtsız kalamadığı için tepki göstermek amacıyla karşı tribüne atladı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Turnuva boyunca herkes onları konuşacak! İşte EURO 2020'nin yengeleri