Fenerbahçe Beko Bobby Dixon'a (Ali Muhammed) veda etti

Fenerbahçe Beko Bobby Dixon'a (Ali Muhammed) veda etti

Fenerbahçe'de sürpriz bir ayrılık yaşandı. Bobby Dixon, ya da Türk olduktan sonraki ismiyle Ali Muhammed, takımdan ayrıldı. Muhammed, Türkiye Milli Basketbol Takımı'nda da forma giyiyor.

14 Eylül 2021, Salı 11:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fenerbahçe Beko, 2015-16 sezonundan bu yana sarı lacivertli formayı giyen Ali Muhammed ile yolların ayrıldığını duyurdu.

Resmi açıklama:

"2015-16 sezonundan bu yana formamızı giyen ve bu süreçte elde ettiğimiz tarihi başarıların en önemli mimarlarından biri olan Ali Muhammed ile yollarımız ayrılmıştır.

Ali Muhammed, takımımızın formasını terlettiği süre boyunca kendisini EuroLeague’in en özel oyun kurucularından biri olarak kanıtlamış; kariyer hikayesiyle birlikte çok çalışmanın ve hiçbir koşulda asla pes etmemenin öneminin parke üzerindeki en özel örneklerinden biri haline gelmiştir.

Başarılı sporcumuz, her fırsatta gururla taşıdığını dile getirdiği Milli Takımımızın formasıyla da ülke basketbolumuza silinmez izler bırakmıştır.

Zorlu maçların ve kritik anların korkusuzca sorumluluk alan ismi olan Ali Muhammed’i ve onun parkede temsil ettiği savaşçı ruhu asla unutmayacak; ismini, onun katkılarıyla zenginleşen Sarı Mirasımız içerisinde yaşatmaya devam edeceğiz.

Fenerbahçe basketbolunun unutulmazları arasında yerini alan Ali Muhammed’e, Kulübümüze yaptığı katkılardan dolayı teşekkür eder, kariyerinin geri kalan bölümünde kendisine sonsuz başarılar dileriz."

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şenol Güneş ve Fatih Terim'e 'ücret' eleştirisi: O paraları alabilmeleri için...