Fenerbahçe'den flaş Volkan Demirel açıklaması!

Fenerbahçe, takımın kaptanı Volkan Demirel'in basına derbi ile ilgili konuşmadığını açıkladı. 

19 Nisan 2017, Çarşamba 13:23
A A
Fenerbahçe'den flaş Volkan Demirel açıklaması!
Fenerbahçe, kaleci Volkan Demirel'in bugün bazı basın organlarına konuştuğunu yalanladı. 

İşte sarı lacivertlilerin resmi internet sitesinden yapılan o açıklama: 

Bugün bazı yazılı ve internet basınında yer alan, futbolcumuz Volkan Demirel’in Galatasaray - Fenerbahçe karşılaşmasına dair açıklamalarda bulunduğu iddia edilen haberler tüm içeriğiyle yalandır.

Kaptanımız Volkan Demirel’in pazar günü oynanacak derbi karşılaşmasıyla ilgili herhangi bir konuşması ya da demeci olmamıştır.

Bu tür masa başında uydurulan yalan haberlere itibar edilmemesini kamuoyuna duyururuz.

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün resmi sitesinden yalanladığı haberin içeriği şöyle:
 

"G.SARAY MAÇI ÖNCESİ İDDİALI


Galatasaray maçlarına verdiği önem herkesin malumu olan F.Bahçe kaptanı Volkan Demirel, TT Arena’daki derbiyi farklı kazanmak istediklerini söyledi; “Eğer G.Saray’ı yenersek çok iyi olur, fark atarsak efsane olur. Başakşehir bunu yaptıysa biz de yaparız” dedi.

Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel, dün sabahki idman öncesi bazı takım arkadaşlarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Yerli oyuncuların katıldığı, yabancılardan ise sadece Josef de Souza'nın iştirak ettiği kahvaltıda bol bol derbi konuşuldu. Kahva ltıya Volkan Demirel'in sözleri damga vurdu. "Eğer Galatasaray'ı yenemezsek bu taraftar bizi tefe koyar" diyen tecrübeli kaptan, "Önümüzde iki hedef var; Galatasaray'ı yenmek, Türkiye Kupası'nı kazanmak... Bu ayağımıza kadar gelen büyük bir fırsattır. Galatasaray'ı yenersek çok iyi olur, fark atarsak efsane olur" şeklinde konuştu. 
 

EN ÇOK 6-0 KONUŞULUYOR


Takım arkadaşlarından kendilerine inanmalarını isteyen Volkan Demirel, "Başakşehir'in 4 attığı takıma biz de atarız. Fazlasını da atarız. 4 de olur, 5 te... Yeter ki onları Başakşehir'e karşı oynadıkları gibi yakalayalım. Galatasaray'ı hep yeniyoruz ama hep 6-0 konuşuluyor. Tabii ki 1-0 olsun bizim olsun ancak fırsatını bulursak da farka gidelim" dedi.
 

'KAZANIRSAK TARAFTAR BiZi AFFEDER'


Volkan Demirel, arkadaşlarına yönelik yaptığı konuşmada yerliyabancı ayrımı yapmadan herkesin birbirine yardımcı olmasını isterken, "Galatasaray maçı taraftara kendimizi affettirmek için büyük bir fırsat. Bu her zaman böyle olmuştur. Onlara büyük bir zafer armağan edelim. Herkes derbiye iyi konsantre olsun" diye konuştu."

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Oy kabinlerinden paylaşılan fotoğraflar şaşırttı