Fenerbahçe'den transferde Galatasaray taktiği!

Sarı lacivertlilerde yeni teknik direktör planı belli oldu. Galatasaray'ın Tudor'u getirdiği yolu izleyecek olan Fenerbahçe, Konyaspor'a 500 bin Euro ödeyerek Aykut Kocaman'ı takımın başına getirecek. Cimbom, Tudor'a 15 bin Euro ödemişti.

19 Mart 2017, Pazar 10:16
A A
Fenerbahçe'den transferde Galatasaray taktiği!
Fenerbahçe, Aykut Kocaman için tüm şartları zorluyor. Konyaspor maçı sonrası Dick Advocaat'ın "Sezon sonu ayrılacağım" demesinin ardından Kocaman sesleri gittikçe yükselmeye başladı. 2018'e kadar Konyaspor kulübüyle sözleşmesi bulunan deneyimli teknik adamın 500 bin euro'luk tazminatı ödenecek ve Fenerbahçe'deki ikinci dönemi mayısta başlayacak.

Fenerbahçe yönetiminin izleyeceği bu yol hiç de yabancı değil. Jan Olde Riekerink ile yolları ayıran Galatasaray, Kardemir Karabükspor'a Igor Tudor için 150 bin euro tazminat ödemiş ve Hırvat hocayı takımın başına getirmişti.
 

İLK KEZ AYNI TAKTİK İZLENİYOR 


Sarı lacivertliler ezeli rakibinin hoca konusunda başarıya ulaştığı transfer yolunu izleyerek bir ilk yaşatacak. İki kulüp arasında teknik direktör transferi benzerliği bugüne kadar hiç gerçekleşmemişti.

(Sözcü)

 

Sıradaki haber yükleniyor...