Fenerbahçe derbi planını yaptı: 3 kritik hamle

Fenerbahçe'de hem takımın düzlüğe çıkması hem de Vitor Pereira ile yola devam etmek için Galatasaray derbisi oldukça önemli. Adeta seferberlik ilan eden Fenerbahçe, derbi öncesi kritik kararlar aldı.

11 Kasım 2021, Perşembe 10:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hürriyet'ten Süleyman Arat, Fenerbahçe'de Galatasaray derbisi öncesi yaşanan hareketliliği anlattı. Fenerbahçe derbiden önce 3 kritik karar aldı.

  • Pereira ile görüşülüp güven tazelenecek
  • Moral yemeği düzenlenecek
  • Takım 3 gün kampa alınacak, derbi buluşmasına otelden gidilecek

Fenerbahçe bu sene ne ligde ne Avrupa'da istediklerini yapabildi. Galatasaray deplasmanını hem son şans hem de çıkış maçı olarak gören Fenerbahçe'de kritik kararlar alındı. Takımın kaptanları Mesut Özil ve Mert Hakan Yandaş'a da özel görev verildi.

Kaptanlar Mesut Özil, Mert Hakan Yandaş’la görüşülüp toplu moral yemeği düzenlenecek.

Bir diğer karar ise Vitor Pereira ile ilgili. Ali Koç, Pereira ile görüşüp güven tazeleyecek. Portekizli hocaya Fenerbahçe’nin gündeminde bir teknik adam değişikliğinin olmadığı, telaffuz edilen isimlerle bir görüşme yapılmadığı anlatılacak.

Son olarak teknik direktör Vitor Pereira da onay verirse iki veya üç günlük otel kampından sonra maça otelden hareketle gidilecek.

Sağlık ekibinden ise hafif ağrıları bulunan Berke Özer, Marcel Tisserand’ın ve özelikle orta sahanın kilit ismi Luiz Gustavo’nun mümkünse maça yetiştirilmesi istenecek.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Türkiye'ye dönüş sinyali! Yusuf Yazıcı'nın abisi beğendi