Fenerbahçe yıldızlarına imza attırdı

Fenerbahçe Ülker'in üç yeni transferine imza töreni düzenledi

A A
Fenerbahçe yıldızlarına imza attırdı

Fenerbahçe Ülker'in üç yeni transferi düzenlenen imza töreninin ardından kendilerini sarı lacivertli renklere bağladı. Sarı lacivertli takımın daha önceden anlaşmaya vardığı Linas Kleiza, Nemanja Bjelica ve Luka Zoric taraftarların da katılımıyla Ülker Sports Arena'da resmi imzaları attı.

Fenerbahçe Spor Kulübü CEO'su Hasan Hakkı Yılmaz ilk sözü alan olurken; "Çok mutluyum, çok gururluyum, umutluyum. Çok önemli 3 oyuncudan bahsediyoruz. Başta Ahmet Özokur olmak üzere Ülker grubuna ellerinden gelenin fazlasını yaptıkları için çok çok teşekkür ediyorum" dedi.

Fenerbahçe Ülker'in 3 yıldızından biri olan Nemanja Bjelica; "Fenerbahçe Ülker'e gelerek hayatımın en önemli kararlarından birini verdim. Obradovic gibi bir antrenörden teklif olunca gelmemek için deli olmanız gerekiyor" diyerek duygularını anlattı.

NBA'den Fenerbahçe Ülker'e transfer olan Euroleague sayı kralı patentli Litvtanyalı forvet Linas Kleiza; "Tarihi başarılarla dolu bu kadar büyük bir kulübün parçası olduğumuz için mutluyuz. Teşekkür ediyoruz" diyerek kısa bir konuşma yaptı.

Hırvat pivot Luka Zoric ise; "Başarılı bir sezon için tüm taraftarlarımızı salona bekliyoruz. Size sahada savaşacağımızın sözünü veriyoruz" dedi ve oyuncular basın önünde bir kez daha imzalarını attılar.

Hasan Hakkı Yılmaz'ın gelen taraftarlara teşekkür etmesinin ardından tören sona ererken, yıldız basketbolcular taraftarlara giderek imza dağıttılar.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Fenerbahçe'ye gönlünü vermişti