Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu konusunda belirsizlik sürüyor

Sezonun bitmesiyle beraber Emre Belözoğlu'nun resmi olarak sportif direktörlük görevine getirilmesi bekleniyordu. Ancak hakkında çıkan '1 sene daha devam edecek' iddialarıyla beraber sportif direktörlük konusunda herhangi bir açıklama gelmemesi kafaları karıştırdı.

11 Ağustos 2020, Salı 11:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hürriyet'teki habere göre, Hayal kırıklığıyla noktalanan iki sezonun ardından Mert Hakan Yandaş, Gökhan Gönül, Caner Erkin, Filip Novak ve Barış Sungur transferlerini peş peşe açıklayan Fenerbahçe’de şimdi gözler Emre Belözoğlu’na çevrilmiş durumda. Bunun sebebi ise Belözoğlu’nun durumunun hâlâ netleşmemiş olması.

Yıl boyu yaptığı açıklamalarda, yeşil sahalara veda edip sportif direktörlüğe geçeceğinin sinyalini veren ancak sezon bitiminde ‘bir sene daha devam’ edebileceği yönünde konuşmalar yapan Belözoğlu’nun bundan sonra ne yapacağı merakla bekleniyor.

2019-20 sezonu 15 gün önce tamamlanmış olmasına rağmen Emre Belözoğlu’nun futbolcu mu, yoksa sportif direktör olarak Fenerbahçe’de kalacağı henüz netleşmiş değil. İşte bu durum kafalarda bazı soru işaretlerine yol açıyor.

Ailesi futbolda devam etmesini istiyor

Ailesi futbolda devam etmesini istiyor

Emre Belözoğlu esasında futbolu bırakma kararını çok önceden aldı. Ancak ailesi ve yakın çevresi 1 yıl daha futbol oynaması konusunda baskı yapıyor.

Her ne kadar antrenmanlara katılmamış olsa da Emre’nin gönlünün devam etmekten yana olduğu ifade ediliyor. Başkan Ali Koç ve yönetim bu düşünceyi olumlu karşılayacak mı, bilinmiyor.

Yönetimle arasında sorun mu var?

Yönetimle arasında sorun mu var?

Futbol camiasındaki herkes Emre Belözoğlu’nun aylardır sportif direktörlüğe hazırlandığını hatta Mert Hakan Yandaş başta olmak üzere birçok transferde aktif rol oynadığını biliyor.

Sezonun bitmesinin üzerinden 15 gün geçmesine rağmen hâlâ bir görev tanımlaması yapılmadı. Belözoğlu ile yönetim arasında ‘yetki’ konusunda görüş ayrılığı yaşandığı için mi açıklama yapılmıyor?

Herkesin merak ettiği bu soru, Emre Belözoğlu’nun 1-2 gün içinde başkan Ali Koç’la yapacağı görüşmenin ardından yanıt bulacak. 


Hürriyet

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Emily Rogawski Trabzonspor için açıklama yaptı