Fenerbahçe’de İlker Üçer’in corona virüs test sonucu çıktı

Fenerbahçe’de İlker Üçer’in corona virüs test sonucu çıktı

Daha önce yapılan iki corona virüs test sonucu pozitif olan Fenerbahçe Beko Medya Sorumlusu İlker Üçer’in son corona virüs test sonucu negatif çıktı.

14 Nisan 2020, Salı 01:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı İletişim ve Medya Sorumlusu İlker Üçer’in son yapılan corona virüs test sonucu negatif çıktı. İlker Üçer, sosyal medya hesaplarından paylaştığı mesajda, daha önce yapılan iki testin sonucunun pozitif çıktığını hatırlatarak, şunları söyledi:

 "Belirtilerin başladığı tarihe göre yaklaşık 3 haftalık bir süreci geride bırakmış, tat ve koku kaybının da ortadan kalkmasıyla neredeyse hiçbir şikayetim kalmamış olmasına rağmen ikinci testin de pozitifi gelmesi keyfimi kaçırmıştı. Sonunda 13 Nisan, yani bugün itibarıyla güzel haberi aldım. Artık negatifim.

Bu sonucu alana kadar da bir şey yazmak istemedim. Süreç biraz uzun sürdü ama bundan şikayetçi olamam. Sonuçta hafif atlatabilecek kadar şanslıydım. Ancak aileme bulaştırmış ya da bulaştırabilecek olma ihtimali beni epey yıprattı. Lakin ailemdeki herkesin tahlil sonuçlarının negatif çıkması ve şu anda da durumlarının iyi olması benim adıma en büyük mutluluk vesilesiydi."

İHA

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hidayet Türkoğlu ligleri bitirmek için tarih verdi