Fenerbahçe'de Mehmet Ali Aydınlar yine devreye giriyor

Fenerbahçe yönetimine sürpriz bir isim dahil olacak: Mehmet Ali Aydınlar. Aydınlar daha önce Aziz Yıldırım yönetiminde çalışmış ve voleybol şubesinden sorumlu olmuştu. Ali Koç'la birçok kez işbirliği yapan Aydınlar, Koç yönetimine ise ilk kez girecek.

17 Mayıs 2021, Pazartesi 12:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fenerbahçe eski yöneticisi Mehmet Ali Aydınlar'ı yine yönetime kazandıracak. Ali Koç'un yeni dönem listesinde olması beklenen Aydınlar, hem voleybol takımına Acıbadem ismiyle sponsor olacak hem de futbol ve basketbol takımlarına forma sponsorluğu verecek.

Ajansspor'daki habere göre, Aydınlar'ın bu sponsorluklar için 10 milyon doları gözden çıkardığı iddia ediliyor. Öte yandan sarı lacivertliler futbol takımı formasının önü için isim sponsoru arayışlarına da başladı.

Aydınlar 3 Temmuz döneminde TFF Başkanlığı yapmış ve Fenerbahçe'nin Avrupa'dan men edilmesi sonrası istifa etmişti. Aziz Yıldırım'ın karşısına Fenerbahçe başkan adayı olarak çıkan Aydınlar, seçimi kaybetmişti.

Kulübün önemli isimlerinden olan Mehmet Ali Aydınlar, 2018 v 2020 yıllarında da Ali Koç'a destek olmuş ve sponsorluk anlaşması yapmıştı. Aydınlar ilk kez Koç yönetiminde yer alacak.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Michael Frey: Fenerbahçe ile şampiyonluk yaşamak istiyorum