Fenerbahçe'de yönetimin Emre Belözoğlu için yaptığı planlar değişti

Ali Koç'un bir sonraki sezona dair planları değişti. Fenerbahçe'de yönetim karar birliğiyle bir sonraki sezon için yabancı ve tecrübeli bir hoca düşünüyordu. Ancak Emre Belözoğlu'nun 5 maçta 13 puan alması ve takımla ilişkilerinin çok iyi olması planları değiştirdi. Yönetim, Belözoğlu da kabul ederse onunla devam etmek istiyor.

27 Nisan 2021, Salı 11:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu'na karşı bir memnuniyet var. Emre Hoca konusunda hem memnuniyet hem de pişmanlık hisseden Koç yönetimi, gösterilen 5 maçlık performanstan memnun. Ancak Erol Bulut'u daha önce göndermedikleri için de pişmanlar.

Belözoğlu konusunda bir pişmanlık daha yaşamak istemeyen Fenerbahçe, yeni sezon için yapılan yabancı hoca planlarını şimdilik askıya aldı. 5 maçlık performansın mimarı Emre Belözoğlu ile çalışmaya devam etmek isteyen Ali Koç, Emre'nin de bu konuya olumlu bakması halinde yeni sezon planlarını baştan çizmeye hazır.

Normal şartlarda yabancı ve tecrübeli bir hoca ile anlaşmak isteyen Ali Koç, Emre Belözoğlu'nu ise futbol şubesi kurup orada değerlendirmek istiyordu. Şubenin başına geçmesi istenecek Emre için planlar değişti ve teknik direktörlük koltuğunda kalması istenecek.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sinan Engin'den Burak Yılmaz iddiası: Galatasaray'a dönme ihtimali var