Fenerbahçe'nin eski yıldızları Aziz Yıldırım'la ilgili konuştu

Fenerbahçe'nin en parlak zamanlarına liderlik eden oyuncular Alex de Souza, Deivid, Christian Baroni, Lugano ve Luciano, Brezilya'da bir programa çıktı. Zico da programa telefonla bağlandı. Fenerbahçe günlerini anlatan Zico'nun ve futbolcuların Aziz Yıldırım dönemiyle ilgili söyledikleri dikkat çekiciydi.

17 Şubat 2020, Pazartesi 13:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Brezilya ESPN’de Fenerbahçe’nin 2008 yılı anısına bir program yapıldı. Alex de Souza, Lugano, Luciano, Deivid ve Cristian'ın katıldığı program Brezilya'da büyük ilgi gördü. 2006-2008 yılları arasında Fenerbahçe'yi çalıştıran ve takıma 100. yıl şampiyonluğunun yanı sıra Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynatan Arthur Zico'da programa telefonla bağlandı.

Fenerbahçe'nin efsane futbolcusu Alex de Souza ve Deivid, Aziz Yıldırım'la yaşadıkları anıları anlattı ve 2 eski futbolcu Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım'ı eleştiren ifadeler kullandı.

Alex, Aziz Yıldırım soyunma odasına gelmeden önce 'başkan geliyor' diye uyarıldıklarını belirterek, "Herkes hazır ola geçerdi. Çıt çıkmazdı. O gidince herkes yaka bağır açar rahatlardı" dedi.

Alex ayrıca, "5 gün iznim vardı. Bir maçı kaybettik, sonra Başkan bana 'Hayır iznin 2 gün' dedi. Zico da söyledi iznin 5 gün diye, ama başkan 2 gün diye diretti. Aziz Yıldırım ben Kulüpten ayrılırken, taraftarların beni uğurlamaya gelmesini istememiş ve engellemeye çalışmıştı" dedi.

Deivid yaptığı açıklamada, "Bir maçta kulübedeydim. Oynamak istemiyorum dedim. Maçtan sonra da telefonu kapattım. Ertesi gün toplantıda başkan odaya girdi. ‘Kaç para kazanıyorsun’ diye sordu. Çok sinirliydi eline bir telefon aldı fırlatacak gibi yaptı. Eğer fırlatsaydı ben de yerimde durmazdım" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Christian Eriksen'in sağlık durumu ile ilgili açıklama!