Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Metin Şen: Size o düdüğü astırmak boynumuzun borcu

Fenerbahçe'nin çok penaltılı ve çok tartışmalı Alanyaspor maçının ardından sular durulmuyor. Orta hakem Ümit Öztürk ve VAR hakemi Serkan Tokat'a tepkili olan Fenerbahçe'de eski yönetici Metin Şen, iki hakemi hedef aldı.

10 Şubat 2020, Pazartesi 09:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Alanyaspor'un Fenerbahçe'ye konuk olduğu ve 1-1 biten maçta tam 3 penaltı olmuştu. Alanyaspor 2, Fenerbahçe ise 1 penaltı kullanmış, fakat asıl tartışılan ise Fenerbahçe'ye verilmediği iddia edilen bir penaltı ve Alanyaspor'un tekrar edilen penaltısı olmuştu.

Alanyaspor'un tekrarlanan penaltısında Altay penaltıyı kurtarmış fakat çizgiyi ihlal ettiği gerekçesiyle yeniden kullanılan penaltı golle sonuçlanmıştı.

Maçın ardından Fenerbahçe'de adeta infial oldu. Başkan, mevcut yöneticiler, eski yöneticiler, Fenerbahçeli basın mensupları ve taraftar grupları açıklamalar yapmıştı.

En sert tepkilerden biri ise önceden Ali Koç'un yönetiminde olan Metin Şen'den geldi.

Şen, resmi hesabından attığı tweet'te, "O penaltıyı çalmayan Ümit Öztürk ve VAR hakemi Serkan Tokat size düdüğü astırmak boynumuzun borcudur artık" dedi.

Fenerbahçe cephesi Maçın hakemi Ümit Öztürk kadar VAR hakemi Serkan Tokat'a da tepkili. Özellikle maçın son anlarında Fenerbahçe'nin penaltı beklediği pozisyonda Ümit Öztürk'ün pozisyonu süzememesi ve Serkan Tokat'ın da orta hakemi uyarmadığı iddia ediliyor.

Ümit Öztürk ve Serkan Tokat'ın ise MHK tarafından dinlendirilip dinlendirilmeyeceği merak konusu.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Konyaspor, Aykut Kocaman'la 3. kez yolları ayırdı