Fenerbahçe'nin simge taraftarı İhsan Teyze hayatını kaybetti

Yıllardır televizyonlarda ve sosyal medyada fenomen olan Fenerbahçe tribünlerinin efsane çifti birbirlerine yeniden kavuştu. Mümtaz-İhsan Güngörenler çiftinden Mümtaz Amca, 2013 yılında hayatını kaybetmişti. Eşi İhsan Güngörenler de dün (4 Aralık 2020) hayatını kaybetti.

05 Aralık 2020, Cumartesi 12:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fenerbahçe tribünlerine yıllarca beraber gelen ve fotoğraflarıyla futbolseverlerin kalbine kazınan Mümtaz-İhsan Güngörenler çifti ahirette yeniden buluştu.

Yıllarca Saraçoğlu tribünlerine beraber gelen Güngörenler çiftinden Mümtaz amca, 2013 yılında hayatını kaybetmişti. O senenin ardından tribünde tek görüntülenen İhsan Teyze, kronolojik caps'lere konu olmuştu.

Mümtaz Amca'nın ardından İhsan Teyze de dün hayata veda etti. Fenerbahçe kulübünden yapılan açıklamada, "Çubuklu'ya olan sonsuz sevgisiyle hepimizin kalbine kazınan İhsan Teyzemizi kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. İhsan Teyzemiz ve Mümtaz Amcamız her zaman kalbimizde olacaksınız. Hepimizin başı sağolsun" denildi.

Mümtaz Güngörenler 2013 yılında vefat ettiğinde 88 yaşındaydı. İhsan Güngörenler ise 2020 yılında 90 yaşındayken hayata gözlerini yumdu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Galatasaray Amrabat'ı istiyor!