Fenomen Caner Çalışır hayatını kaybetti

DJ’lik yapan 31 yaşındaki sosyal medya fenomeni Caner Çalışır, bu sabaha karşı geçirdiği kalp krizi nedeniyle vefat etti. Çalışır'ın ölüm haberini yakın arkadaşı Samet Liçina verdi.

10 Haziran 2020, Çarşamba 09:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2016 yılında çoklu organ yetmezliği nedeniyle yoğun bakımda tedavi gören sosyal medya fenomeni ve DJ Caner Çalışır, hayatını kaybetti. Acı haberin kısa sürede duyulmasının ardından fenomenin 23 Nisan'da yaptığı son paylaşımının altına taziye yorumları yağdı.

Son olarak 'Benimle Söyle' programında jürilik yapan fenomenin ölüm haberi başta İrem Derici olmak üzere tüm yakınlarını yıktı.


'Kalbim sızlıyor'

'Kalbim sızlıyor'

Çalışır ile yakın arkadaş olan Derici, Instagram hesabından,"Daha bir hafta önce 'Biz neler atlattık, bunlar vız gelir abla' dememiş miydik biz? Huzurla uyu Caner, kalbim sızlıyor. Seni çok seviyorum ve çok çok üzgünüm. Çok üzgünüm" ifadelerini kullandı.

Fenomen Samet Liçina ise Caner Çalışır'ın fotoğrafını paylaşarak, "Toprağın bol, ruhun huzurlu olsun" yorumunu yaptı.

Selin Ciğerci ve Kerimcan Durmaz ile olan yakınlığıyla bilinen Çalışır, Berna Arıcı ile çektiği “Berna saçında kene var topla topla gene var” videosuyla üne kavuşmuştu.

Hakan Kakız: Ölüm çok acı ama erken ölüm her şeyden acı

Hakan Kakız: Ölüm çok acı ama erken ölüm her şeyden acı

Hakan Kakız Caner Çalışır ile fotoğrafını paylaşıp altına şu notu düştü:


Çocukluk anılarım gitti. Şuan tarifsiz duygular içindeyim. Ağlıyorum, susuyorum, boş boş bakıyorum. Ölüm çok acı ama erken ölüm her şeyden acı. Hepimiz şoktayız. Ani bir kalp krizinden dolayı vefat etti Caner’imiz. Nurlar içinde uyu eski dostum.

Selin Ciğerci: Bugün hayatımın en kötü günlerinden birini yaşıyorum

Selin Ciğerci: Bugün hayatımın en kötü günlerinden birini yaşıyorum

Selin Ciğerci, 'Bugün hayatımın en kötü günlerinden birini yaşıyorum mekanın cennet olsun arkadaşım' notuyla Caner Çalışır'la olan bir fotoğrafını paylaştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ünlü isimlerin servet değerindeki saatleri