Fenomenin zor anları sosyal medyada çok konuşuldu

Sosyal medyanın ünlü isimlerden biri olan Tammy Hembrow, Coachella'da arkadaşları tarafından paylaşılan bir görüntüsüyle adından çokça söz ettirdi

19 Nisan 2019, Cuma 10:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hembrow Instagram'da gebelik dönemini ve bebeğini paylaşarak ünlendi. Hembrow, kendisini sosyal medya ve fitness uzmanı olarak tanımlıyor.

Tammy Hembrow kişisel sitesinde ise, 'insanları mutlu bir şekilde yaşamaya teşvik ve motive etmek istiyorum' diyor.

Tammy aynı zamanda ünlü isimlerle de çalışıyor. Bir dönem Khloe Kardashian'a özel ders verdi.

Instagram’da yaptığı paylaşımlarla milyon dolarlık bir fitness imparatorluğu kuran, fitness uzmanı Tammy Hembrow, yaptığı paylaşımlarla hayranlarına sıkı bir vücut için bilgiler veriyor.

Kurduğu fitness içerikli kanalıyla kısa sürede milyon dolarlar kazanan genç kadın, egzersiz felsefesinde “yavaş ve istikrarlı” olanların kazancağını dile getirdi.


Kusursuz bir vücut için çaba, kontrol, zaman ve istikrarlı olmanın çok önemli olduğunu vurgulayan Hembrow, “bu yarışı düzenli olan kazanır” dedi.

Antrenmanlara uzun saatler ayırmaya gerek olmadığını, haftada 5 kez yarım saat egzersiz yapmanın mükemmel sonuç almak için yeterli olduğunu belirtti.


Tammy Hembrow'un 9 milyondan fazla Instagram takipçisi var, sporcu ürünleri satan birkaç firma ile sponsorlu yayınları yapıyor.

ABD’nin California eyaletinde düzenlenen Coachella Müzik Festivali’ne yoğun ilgi gösterildi. Tammy Hembrow ve arkadaşları da oradaydı.

Son zamanlarda ünlülerin katılmak için adeta birbirleriyle yarıştığı festivalde bazen kameralara ilginç görüntüler yansıyor.

Hembrow'un festival yorgunluğundan kendinden geçmesi de o anlardan biriydi ve o paylaşım alay konusu oldu.

24 yaşındaki Tammy'nin, arkadaşı tarafından çekilen videosunda kendisinden geçmiş olduğu kameraya yansıyor.

Paylaşılan görüntüde sandalyede derin bir uykuya dalan Hembrow, dakikalarca horladı.

Hembrow’un videoyu paylaşan arkadaşı, “Coachella Tamtam’a ağır geldi” notuyla paylaştığı videoyu kısa süre sonra sildi. Ancak video kısa sürede sosyal medyada hızla yayıldı ve takipçiler çok sayıda yorumda bulundu.


Bir takipçi, “Bu kadar küçük ve tatlı bir şey nasıl babam gibi horlayabilir?” ifadelerini kullandı.

Hembrow ise takipçilerinin kendisiyle alay etmesine aldırmayarak, “Evet çok kötü horluyorum” şeklinde esprili cevaplarla konuyu geçiştirdi.

Hembrow, kendi markası da dahil olmak üzere bazı giyim markalarıyla ilgili paylaşımlar yapıyor ve bu şekilde oldukça ciddi gelir elde ediyor.


Hembrow'un kanalında yaptığı her sözleşme için ortalama aylık 17 bin dolara anlaştığı söyleniyor. Bunun yanı sıra kendi giyim markasından da yüklü miktarda kazanç sağlıyor.

2018 yılında Hembrow, eski evini değiştirip, 1.95 milyon dolar değerindeki denize sıfır bir malikaneye taşınmıştı.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Uzmanlar sıraladı: Bu 7 belirtiyi yaşadıysanız corona virüsü atlatmış olabilirsiniz