'Fenomenlerin ağına takılan futbolcular'

Son dönemde "sosyal medya fenomenlerinin, Süper Lig'de top koşturan yıldız futbolcuların mesajlarını ifşa etmesi" gündem olmaya devam ediyor.

10 Aralık 2019, Salı 10:49 Son Güncelleme:
A A

Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu'nun, "Fenomenlerin Ağına Takılan Futbolcular" başlıklı yazısı şöyle: 


"Sosyal medya fenomeni Eda Gökçen Kaya, Galatasaraylı futbolcu Ömer Bayram’ın kendisine gönderdiği mesajları ifşa etmiş.

Şaşırdık mı? Hayır... Çünkü alışık olduğumuz bir şey bu. Bazılarının yere göğe koyamadığı, 'Etkinliğimize gelsin, tanıtımımızı yapsın' diye tonla para ödediği Danla Bilic, aynı taktikle ünlenmedi mi?


İnternete girince görürsünüz Biliç’in bazı futbolculara nasıl tuzak kurarak şöhret olduğuna dair itiraflarını."

'Birilerinin özel mesajlarını ifşa ettim'

'Birilerinin özel mesajlarını ifşa ettim'

Instagram hesabından Alper Potuk, Yusuf Erdoğan, Emre Çolak gibi yıldız futbolculara attığı mesajlarla olay yaratan Danla Bilic, ünlü olma hikayesini şu sözlerle anlatmıştı: 


"Futbolcu meselem vardı herkesin bildiği. Şimdi bana kızacaklar ama kaşarlık yaptım. Birilerinin özel mesajlarını ifşa ettim, gençliğime veriyorum. Ünlü olmadım o zaman ama ilk adımı öyle duyurdum. 50-60 bin takipçi geldi bana, sonra YouTube kanalı açtım."

'İfşa sırası bendeymiş'

'İfşa sırası bendeymiş'

Eda Gökçen Kaya'nın "İfşa sırası bendeymiş" diyerek paylaştığı fotoğrafta Ömer Bayram ile diyaloğu yer alırken, bu konu sosyal medyada gündeme oturdu.


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 'Mucize 2 Aşk' filmini ilk üç günde kaç kişi izledi?