Ferdi Tayfur'dan sürpriz kare

Tuğçe Tayfur 4 aylık oğlu da alarak babası Ferdi Tayfur'u ziyaret etti 

20 Şubat 2017, Pazartesi 05:00
A A
Ferdi Tayfur ile Necla Nazır 30 yıllık birlikteliğin ardından 2007’de ihanet sonucu ayrılmıştı Çünkü Ferdi Tayfur, Habibe Ümyani Demir’e aşık olmuştu. Sanatçı bu aşktan dünyaya gelen oğluna Ferdi Taha (10) adını verdi. Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızları Tuğçe Tayfur ise 2012’de müzisyen Taner Şafak ile evlendi. Çiftin oğlu Taner Efe, Ekim 2016’da doğdu.

BİRLİKTE İLK POZ

Tuğçe Tayfur 4 aylık oğlu Taner Efe’yi alıp babası Ferdi Tayfur ile kardeşi Ferdi Taha’yı dün ziyaret etti. Ferdi Tayfur (71) kızı Tuğçe (29), oğlu Ferdi Taha (10) ve 4 aylık torunu ile poz verdi. Tuğçe Tayfur’un sosyal medya hesabına yüklediği bu fotoğraf büyük ilgi gördü. Bu arada Ferdi Tayfur her iki hayat arkadaşı ile evlenmedi. Çünkü 1974’te nikah masasına oturduğu 2 kızının annesi Zeliha Turanbayburt’dan boşanmadı. Nikahının ilk eşinde olmasını tercih etti.


Ferdi Tayfur'un kızı annesinin doğum gününü kutladı


 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.