Fernando Muslera aralık ayında takımla çalışmalara başlıyor

Galatasaray'da geçen sezon ayağı kırılan Fernando Muslera'nın dönüş tarihi belli oldu. Yokluğunda kalede büyük sorun yaşayan Galatasaray'da ne hasta bekledi sabahı, ne taze ölüyü mezar; ne de şeytan bir günahı, taraftarın Muslera'yı beklediği kadar. Ama kaptan nihayet dönüyor.

19 Kasım 2020, Perşembe 14:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray'ın kaptanı Fernando Muslera sakatlığını atlatıp dönüyor. Bir süredir Uruguay'da bulunan Muslera, annesinin ölümü nedeniyle ülkesine dönmüştü. Daha önce 15 Kasım'da döneceği öğrenilen Muslera'nın işleri uzamıştı.

Şimdiyse 26 Kasım'da İstanbul'a gelecek olan 34 yaşındaki Muslera, aralık ayında ise takımla çalışmalara başlayacak.


Muslera'nın ikinci yarıyla beraber kaleyi devralması bekleniyor. Devre arası kampında durumuna bakılıp hakkında son karar verilecek olan Muslera, sezon bitmeden yeni sözleşmeye de imza atacak.

Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Uruguaylı kalecinin, kulübe yardım etmek için ciddi bir indirimle yeni sözleşmeyi kabul etmesi bekleniyor.

Bireysel çalışmalarını birkaç haftadır sürdürdüğü bilinen Muslera, kırık ayağını koruyarak üst vücut çalışmalarına devam ediyordu. Özel program eşliğinde çalışan Muslera'nın yokluğunda hayli problem çeken Galatasaray, kaptanının dönmesini dört gözle bekliyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ali Akman, Fatih Terim'e söz verdiği için teklifleri geri çevirdi