Feryal Gülman'a müjdeli haber! Ziynet eşyalarını çalan şüpheliler yakalandı

Feryal Gülman'a müjdeli haber! Ziynet eşyalarını çalan şüpheliler yakalandı

Sosyetenin ünlü ismi Feryal Gülman'ın 3 milyon TL değerindeki ziynet eşyalarını çalanlar kendi çalışanları çıktı

12 Mart 2017, Pazar 16:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı güven timleri, Fatih'teki Tarihi Kapalıçarşı içerisinde hareketlerinden şüphelenilen Türkmenistan uyruklu Z.T. (29) isimli erkek ile E.K. (21) isimli kadının çantalarında arama yaptı. Şüphelilerin üzerinden çıkan yaklaşık 3 milyon değerinde ziynet eşyasının Feryal Gülman’a ait olduğu anlaşıldı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, şöyle denildi:

"Şüphelilerin çantalarında dün yapılan aramalarda bin 500 olar, bin 600 euro, 3 bin TL para,15 gram altın, 21 adet farklı cins ve modellerde küpe, 1 adet altın takı seti, 1 adet pırlanta takı seti, 1 adet pırlanta künye, 5 adet farklı cins ve modellerde bileklik, 8 adet farklı cins ve modellerde yüzük, 2 adet farklı cins ve modellerde kolye,1 adet pırlanta broş, 1 adet zümrüt set, 4 adet değerli taşlı bilezik, 2 adet altın zincir, 3 adet farklı markalarda saat, 1 adet telefon ele geçirilmiştir.HIRSIZ KENDİ ÇALIŞANI ÇIKTI

Ele geçilen telefonda kayıtlı bulunan ev numarası arandığında, telefona cevap veren şahıs telefonun kendilerine ait olduğunu ve bahse konu şahısların kendi çalışanları olduğunu beyan etmesi üzerine gerekli işlemler için polis merkezine davet edilmiş ve yaklaşık 3 milyon TL değerindeki ziynet eşyalarının teslimi sağlanmıştır. Konu ile ilgili tahkikat devam etmektedir."Söz konusu çalınan ziynet eşyalarının da cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Feryal Gülman’a ait olduğu öğrenildi.

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kıvanç Tatlıtuğ'dan, karavanlı koronavirüs önlemi