Feryal Gülman'dan yalı açıklaması: Yakında satışı açıklarım

Kemal Gülman ile olan 200 milyon TL’lik boşanma davası 7 yıldır devam eden Feryal Gülman, Vadistanbul’da görüntülendi. Bebek’teki yalı satışının ayrıldığı eşi tarafından durdurulduğu iddiasına cevap verdi. Müge Dağıstanlı/POSTA

01 Ekim 2020, Perşembe 08:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

88 yaşındaki iş insanı Kemal Gülman, 30 yaşındaki genç avukatı Eda Cideli ile yatta öpüşürken yakalanmıştı. Görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından eşi Feryal Gülman harekete geçmiş, Bebek'teki yalıyı 245 milyon TL'ye satışa çıkarmıştı. Kemal Gülman ise ‘O villayı satmaya hakkı yok’ diyerek Feryal Hanım’a dava açmıştı.

İddiaya göre; Bebek’teki yalı satışı, Kemal Gülman tarafından durduruldu. Vadistanbul’da görüntülenen Feryal Gülman, bu iddiaya yanıt verdi.

Asılsız bir söylentiydi. Yalı satışta, hiçbir problem yok. Alıcılarla görüşme halindeyim. Çok yakında satışı açıklayacağım. Adalet her zaman yerini bulur.

Nedir bu yalı krizi?

Nedir bu yalı krizi?

Kemal Gülman genç sevgilisiyle yakalanınca Feryal Gülman, 2013’te boşanma davası açtı. Çiftin birlikte oturdukları yalının yüzde 52’si Kemal Gülman’a, yüzde 48’i oğulları Aslan’a kaldı.

Kemal Gülman, eşinin yalıyı 245 milyon TL’ye satmak üzere olduğunu duyunca harekete geçti. Yalının oğluna ait yüzdesinin üzerine geçirilmesini talep etti. “Satış engellendi” dedi.

Feryal Gülman karşı atağa geçip “Yakında satıyorum” açıklamasını yaptı.

Boğaz’a nazır muhteşem yapıda ‘Kara Para Aşk’ başta olmak üzere birçok dizi çekildi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şarkıcı Güllü'nün şaşırtan değişimi! 70 kilo verdi