Feyza Civelek'ten öpüşme sahnesi açıklaması

79 kilodan 58 kiloya düşen Feyza Civelek, verdiği kilolarla sık sık gündeme geliyor. Önceki gün Nişantaşı'nda görüntülenen 26 yaşındaki oyuncu, yeni projeler ve özel hayatına ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı.

25 Şubat 2021, Perşembe 15:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Rol aldığı dizi geçtiğimiz hafta final yapan Feyza Civelek, "Dizi bitti, moral alışverişi yapıyorum. Hemen yeni projeleri okumaya başladım. 2-3 aya yeniden ekranlarda olmayı planlıyorum" dedi.

26 yaşındaki oyuncu, gazetecilerden gelen “Pandemi döneminde set koşullarını güvenli buluyor musunuz? Bu süreçte öpüşme sahnelerinde oynamayı kabul eder misiniz? sorusuna yanıt verdi. Feyza Civelek, "Oyuncunun testi negatif çıkarsa tabii ki oynarım, setlerde bütün tedbirler alındığı için sıkıntı olmaz" cevabını verdi.

Milliyet'ten Seçkin Şenvardar'ın haberine göre; özel hayatıyla ilgili merak edilenleri de yanıtlayan oyuncu “Aşk hayatımda da, işteki gibi teklifler çoğaldı ama önce kariyerim" şeklinde konuştu. Civelek, "Instagram’dan da gelen mesajlar oluyor ama bunlara öncelik vermiyorum. Kalp güzelliği önemli benim için ve bu kadar zayıfladığıma göre kilolu biriyle olmak istemem" açıklamasını yaptı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Umut Evirgen Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk'ü paylaştı