Fi dizisi izle|Fi dizisi 7. bölüm fragmanı

Fi dizisi 21 Nisan'da 4. 5. ve 6. bölümleriyle ekranlara geldi. Peki Fi dizisinin 7. bölümünde izleyicileri neler bekliyor ve 7. bölüm ne zaman yayınlanacak?  İşte ayrıntılar...

28 Nisan 2017, Cuma 09:58
A A
Fi dizisi izle|Fi dizisi 7. bölüm fragmanı
Başrollerini Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç ve Büşra Develi'nin paylaştığı Fi dizisi 21 Nisan'da 4. 5. ve 6. bölümleriyle ekranlara geldi.

Azra Kohen'in yazdığı "Fi, Çi, Pi" kitaplarından yola çıkılarak senaryolaştırılan 'Fi' dizisinin 7. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.


Fİ'nin 7. bölümü 28 Nisan Cuma yani bu akşam yayınlanmayacak. Ne zaman yayınlanacağı ise şu an bilinmiyor. Yayın tarihi belli olduğunda haberimizi güncelleyeceğiz ayrıntıları buradan takip edebilirsiniz.


CAN, DURU'YU ELDE EDEBİLECEK Mİ?


Fi dizisinin 4. 5. ve 6. bölümlerinde olaylar şöyle gelişti:

Duru’yu elde etmek için yeni yollar deneyen Can, rotayı rakibi Deniz’e çevirir ve Kaya’ya onu araştırması talimatını verir. Duru ile arasındaki gerilim sürerken, sunduğu ilginç bir ortaklık teklifiyle de Deniz’in hayatındaki yerini sağlama alır. Geçmişten gelen bir kadın ise Deniz ve Duru ilişkisinde yeni bir sınav olacaktır.

Can’ın oyunları sonunda çıkmaza giren Duru ve Deniz ilişkisi, bitme noktasına gelir. Can sonunda aradığı fırsatı bulmuş, karşısına çıkacak engellerden habersiz, tam gaz zafere yürüdüğünü sanırken, beklenmedik cephelerden gelen darbeler ile sarsılır. Can’ın sakladığı sırrın izini süren Özge ise sonunda bir kanıta ulaşacaktır.

Duru ve Deniz’in aldığı kararla karnına sert bir yumruk yiyen Can, daha büyük oynaması gerektiğinin farkına varır. Bu kez Duru ve Deniz’i hayalleri ile vuracaktır. Can amacına giden yolda yeni planlarını hayata geçirirken, Özge de Can hakkında bilgi almak için Eti’nin karşısına çıkar.


Sıradaki haber yükleniyor...