Fikret Orman: Bu tür olaylarda verilecek ceza bellidir

Fikret Orman: Bu tür olaylarda verilecek ceza bellidir

Beşiktaş’ın başkanı Fikret orman, “Fenerbahçe ile dostluğumuz devam edecek” dedi ve ekledi: “Bu tür olaylarda verilecek ceza bellidir. Tüm kameralar incelensin, benim oyuncumun hatası varsa, ona da ceza verilsin''

21 Nisan 2018, Cumartesi 10:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fenerbahçe maçında yaşanan olaylarla ilgili olarak net konuştu. Fikret Orman, “Çok üzücü bir akşamı geride bıraktık. Biz elbette işimize bakıyoruz. Fenerbahçe ile dostluğumuz devam edecek. Bu tür olaylarda verilecek ceza bellidir. Avrupa Ligi’ndeki Lyon maçında yaşananlar ortada. Hiç ilgimiz olmamasına rağmen UEFA, bize de ceza verdi. Türkiye Futbol Federasyonu, hiçbir kulüp ayrımı yapmadan, ne yaşanmışsa cezayı vermeli. Tüm kameralar incelensin, eğer benim futbolcumun bir hatası varsa, ona da ceza verilsin” ifadelerini kullandı.
 

FUTBOLCULARLA BULUŞTU


“Sırf ceza vermekle bu işler asla çözülmez” diyerek sözlerine devam eden Siyah-Beyazlılar’ın Başkanı Fikret Orman, “Kulüpler Birliği olarak, medya olarak, futbolun içindeki herkesin elini taşın altına koyması gerek. Türk futbolunun marka değerini yukarı çekmemiz gerekiyor. İngiltere geçmişte bu sorunları çözdü. Biz de yapabiliriz” dedi. Orman’ın ayrıca, Ümraniye’de de futbolcularla bir araya geldiği ve onları da kalan maçları öncesi motive ettiği öğrenildi.

Fanatik

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Galatasaray Oğulcan için çözümü buldu: Rize ile anlaşıldı