Fikret Orman Fenerium'da!

Fikret Orman Fenerium'da!

Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'nde Kartal Yuvası'nın açılışına katılan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, ara transfer düşündüklerini söyledi

02 Aralık 2016, Cuma 19:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Yarın oynanacak olan Fenerbahçe derbisinde kazanmak istediklerini belirten Orman, "Herkes kazanmak istiyor. Fenerbahçe kazanmak istiyor, bizde kazanmak istiyoruz. Artık sahada oyuncular söyleyecekler" diye konuştu. Orman, açılış sırasında Fenerium Mağazası'na da uğrayarak çalışanlara, "Hayırlı işler" dedi. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'ndeki Orion AVM'de Kartal Yuvası'nın açılışına gerçekleştirdi.

AVM'ye gelişinde siyah-beyazlı taraftarların büyük sevgi gösterileri karşılanan Orman, zaman zaman izdihama neden oldu. Orman ile fotoğraf çektirmek isteyen taraftarlar, bir birleriyle yarıştı. Orman, AMV girişinde bulunan Fenerium Mağazası'na uğrayarak, çalışanlara "Hayırlı işler" dedi. AVM'deki Kartal Yuvası'nın açılışını Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ile birlikte gerçekleştiren Orman, daha sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Orman, Beşiktaş kulübünün iyi işler yaptığını belirterek, "Beşiktaş camiasının başkanına ilgisi çok fazla bundan da büyük bir mutluluk duyuyorum. Demek ki doğru işler yapıyoruz. İnsanlarda başkanlarına ilgi gösteriyorlar" dedi.


"ARA TRANSEFER DÜŞÜNÜYORUZ"


Beşiktaş Kulübü olarak transfer çalışmalarını devam ettiklerini ve sadece hafta sonları değil her gün çalıştıklarını ifade eden Fikret Orman, "Ara transfer düşünüyoruz. Bizim transfer çalışması hafta sonu değil, biz her gün yapıyoruz. Şimdi müsaitti ara onun için birkaç maç seyretme ihtiyacı duydum. Birazcık da bize derbi öncesi tatil gibi oldu. Bizim tatile ihtiyacımız var. Hiç yapamıyoruz" ifadelerini kullandı.

Derbi maçlarda takımların taraftarlarının deplasmana gitmeleri ile ilgili olarak büyük bir mücadele sergilediklerini söyleyen Orman, "Uzun zaman aradan sonra iki takımın taraftarlarının bir araya gelmesinde övünmek gibi olmasında bu işi Türkiye'de tek desteleyen ve geri dönmesine desteği biz verdik. Galatasaray, Trabzon kulüpler bizim stadımıza geldiler . Bizde şimdi Fenerbahçe stadına gideceğiz. İnşallah taraftarlarımız mutlu bir sonuçla geri dönerler. Derbiye saatler kaldı, çok söylenecek bir şey yok. Herkes kazanmak istiyor. Fenerbahçe kazanmak istiyor, biz de kazanmak istiyoruz.

Artık sahada oyuncular söyleyecekler. Ben maçtan önce yaptığım temenniyi söyleyeyim, güzel, insanlara keyif veren bir maç olsun. Oyuncuların sonucu belirleyeceği bir maç olsun. Hakemleri çok tesir altında almaya çalışılıyor. İnşallah Hüseyin Göçek çok tecrübeli bir hakem, tesir altında kalacağını zannetmiyorum. Güzel bir maç olur" dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ozan Tufan Watford formasıyla ilk maçına çıktı