Film Tırı ilçe ilçe geziyor

Film Tırı ilçe ilçe geziyor

Film Tırı ilçe ilçe geziyor

30 Eylül 2019, Pazartesi 13:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA, (DHA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi Altın Portakal Film Tırı, 26 Ekim-1 Kasım 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 56. Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında, ilçelerde ücretsiz film gösterimlerine başladı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 26 Ekim-1 Kasım tarihleri arasında bu yıl 56'ncısı düzenlenecek olan Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında ilçeleri gezmeye başlayan film tırı 'Bizim Köyün Şarkısı' filmi ile Kumluca Cumhuriyet Meydanı'nda izleyiciyle buluştu. Bir şarkı yarışmasına katılma hayali kuran Çınar, kız kardeşi Zeynep ve arkadaşlarının macerasını anlatan film Kumlucalı çocukların beğenisini topladı.

Kumluca Cumhuriyet Meydanı'nda çocuklarıyla birlikte açık havada film izlemenin keyfini yaşayan aileler memnuniyetlerini dile getirdi. Altınportakal Film Tırı Kumluca'nın ardından hafta sonu da İbradı ve Alanya ilçelerinde konuşlandu. İbradı Nefise Yılmaz İpek İlkokulu bahçesinde 'Bizim İçin Şampiyon' ve çocuklar için 'Can Dostlar' filminin gösterimi yapıldı. Altın Portakal Tırı 29 Eylül Pazar günü Mahmutlar Cumartesi Pazarı'nda 'Organize işler Sazan Sarmalı' filmini sinemaseverlerle buluşturdu. Gösterimlere ilgi yoğun oldu.

Altın Portakal Film Tırı ile Antalya'nın 19 ilçesinde 27 Eylül-18 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek gösterimlerde bir birinden güzel filmler sanatseverlerle buluşturulacak.

FOTOĞRAFLI

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Demre'de Cumhuriyet coşkusu